19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

BigBuy dołącza do Amazon Polska i Amazon Szwecja

BigBuy rozszerzył swoją przynależność do sprzedaży na rynkach Amazon. Teraz detaliści mogą rozpocząć sprzedaż produktów BigBuy na rynkach Amazon w Polsce i Szwecji. Dzięki tej ekspansji wszystkie europejskie rynki Amazon zostały zamknięte przez BigBuy.

Jedna z usług BigBuy Oferuje wielokanałową witrynę integracyjną. Umożliwia dostawcom automatyczną konfigurację i zarządzanie swoim eCommerce, rynkami i innymi kanałami cyfrowymi. Dzięki tej witrynie The Dostawca Dropshipping Z jednej strony chce zapewnić globalne rozwiązanie, które automatyzuje wszystkie potrzeby synchronizacji z Bigboy, a z drugiej strony wszystkie wielokanałowe integracje dla biznesu e-commerce detalisty.

BigBuy obejmuje teraz wszystkie rynki Amazon w Europie.

Wielokanałowa witryna integracyjna Bigboy zawiera link do wyprzedaży Amazon w Europie. Do tej pory detaliści mogli oferować drop shipping na rynkach Amazon w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech i Holandii. W tym tygodniu platforma hurtowa B2B rozszerzyła tę usługę o dwa inne rynki: Amazon Polska i Amazon Szwecja.

Na początku tego roku Amazon otworzył swój rynek Amazon Polska. W październiku ubiegłego roku Amazon Szwecja Otwierany.

Złącza na wiele popularnych rynków

Oprócz złącza Amazon BigBuy ma również złącza dla innych Popularne rynki internetowe w Europie, w tym eBay, AliExpress, Rakuten, Fnac, Carrefour i Kaufland.de.

READ  Polska podpisuje umowę Artemis z NASA na imprezie kosmicznej IAC 2021 w Dubaju.