26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bialistock Lawlanders podpisał kontrakt z byłym All-American QB Nick Rooney

Zdjęcie: Igor Lazarević

ten Białostoccy Lolandersif Polskie Piłka nożna Liga Stwierdzono, że rozgrywający sygnalizujący na sezon 2022 zgodził się na warunki z Nickiem Rooneyem.

Rooney nie przegapi okazji do gry w piłkę nożną w nowym kraju i nowej kulturze:

„Chciałem poznać kulturę Europy Wschodniej i zamieszkać w tej części Europy. Doceniam zwinność narodów polarnych, których kraj raz za razem znikał z mapy, a mimo to zachował swoją kulturę. Co do futbolu amerykańskiego , Lowlanders dają mi szansę na zdobycie Mistrzostwa Polski. I ufam Coach Packerowi, co jest dla mnie bardzo ważne, szczególnie podczas rekrutacji można spotkać tak wiele różnych osób. Mam nadzieję, że kibice, którzy nas obserwują w nowy sezon nie zawiedzie się.”

6’2, ”210 funtów Minnatonga, Minnesota Natywny odtwarzany jako ostatni Bolońscy wojownicy Wewnątrz Włochy Rzuca 1128 jardów i 11 przyłożeń w ośmiu meczach w sezonie 2021. Rooney podpisał kontrakt w 2020 roku i był gotowy do prowadzenia Wojownicy Kovit-19 był na boisku przed odwołaniem sezonu epidemicznego. W 2019 roku w wieku 26 lat zagrał w swoim pierwszym międzynarodowym sezonie Sollerot Złoto Kopaczki Wewnątrz Dania. Rooney objął prowadzenie Poszukiwacze złota 2721 jardów i 36 przyłożeń do półfinału ligi z ośmioma meczami w sezonie zasadniczym.

Przed wyjściem Europa, Rooney jest gimnazjum Pełne amerykańskie Na Rochester Społeczny I techniczne Szkoła Wyższa Tam dyrygował NJCAA Przyłożenia podań w jednym sezonie, łącznie 105 przyłożeń podań, 7884 jardów podań i 57 punktowanych rzutów. Potem Rooney ruszył dalej Adams State University (NCAA D2) Tam rzucił na 6023 jardów i 59 przyłożeń w swoich dwóch sezonach.

Rooney dołącza do Troy BakerDrużyna -lider ma na celu powrót do postseason Polska Liga Piłki Nożnej Wciąż szuka kogoś, kto podniesie tytuł tego lata.

READ  Kolejny tytuł mistrza Polski Piotra Żyły! Dwukrotnie wygrywa na skoczni!

Zobacz najważniejsze informacje Rooneya tutaj: