1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bialistock Lawlanders podpisał kontrakt z byłym All-American QB Nick Rooney

Zdjęcie: Igor Lazarević

ten Białostoccy Lolandersif Polskie Piłka nożna Liga Stwierdzono, że rozgrywający sygnalizujący na sezon 2022 zgodził się na warunki z Nickiem Rooneyem.

Rooney nie przegapi okazji do gry w piłkę nożną w nowym kraju i nowej kulturze:

„Chciałem poznać kulturę Europy Wschodniej i zamieszkać w tej części Europy. Doceniam zwinność narodów polarnych, których kraj raz za razem znikał z mapy, a mimo to zachował swoją kulturę. Co do futbolu amerykańskiego , Lowlanders dają mi szansę na zdobycie Mistrzostwa Polski. I ufam Coach Packerowi, co jest dla mnie bardzo ważne, szczególnie podczas rekrutacji można spotkać tak wiele różnych osób. Mam nadzieję, że kibice, którzy nas obserwują w nowy sezon nie zawiedzie się.”

6’2, ”210 funtów Minnatonga, Minnesota Natywny odtwarzany jako ostatni Bolońscy wojownicy Wewnątrz Włochy Rzuca 1128 jardów i 11 przyłożeń w ośmiu meczach w sezonie 2021. Rooney podpisał kontrakt w 2020 roku i był gotowy do prowadzenia Wojownicy Kovit-19 był na boisku przed odwołaniem sezonu epidemicznego. W 2019 roku w wieku 26 lat zagrał w swoim pierwszym międzynarodowym sezonie Sollerot Złoto Kopaczki Wewnątrz Dania. Rooney objął prowadzenie Poszukiwacze złota 2721 jardów i 36 przyłożeń do półfinału ligi z ośmioma meczami w sezonie zasadniczym.

Przed wyjściem Europa, Rooney jest gimnazjum Pełne amerykańskie Na Rochester Społeczny I techniczne Szkoła Wyższa Tam dyrygował NJCAA Przyłożenia podań w jednym sezonie, łącznie 105 przyłożeń podań, 7884 jardów podań i 57 punktowanych rzutów. Potem Rooney ruszył dalej Adams State University (NCAA D2) Tam rzucił na 6023 jardów i 59 przyłożeń w swoich dwóch sezonach.

Rooney dołącza do Troy BakerDrużyna -lider ma na celu powrót do postseason Polska Liga Piłki Nożnej Wciąż szuka kogoś, kto podniesie tytuł tego lata.

READ  Polski program genetyczny porzuca chińską technologię w związku z obawami o bezpieczeństwo danych

Zobacz najważniejsze informacje Rooneya tutaj: