7 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bezpieczeństwo Buffalo Bills Demmar Hamlin wypisany ze szpitala | Rachunki Buffalo

Demar Hamlin z Bills Safety został zwolniony ze szpitala w Buffalo w środę, ponad tydzień po zatrzymaniu akcji serca i konieczności resuscytacji podczas meczu w Cincinnati, po tym jak jego lekarze powiedzieli, że przeszli serię testów.

W komunikacie prasowym Bills zacytowano dr Jamiego Nadlera, który powiedział: „Ukończyliśmy serię testów i ocen, aw porozumieniu z lekarzami zespołu jesteśmy przekonani, że Damar może zostać bezpiecznie wypisany”. Nadler powiedział, że Hamlin będzie kontynuował rehabilitację z Bills.

Hamlin wróci do domu po spędzeniu dwóch dni na testach w Buffalo General Medical Center. Został przewieziony do Buffalo w poniedziałek po spędzeniu ostatniego tygodnia w Centrum Medycznym Uniwersytetu Cincinnati, gdzie 24-latek z okolic Pittsburgha doświadczył czegoś, co lekarze nazwali „niezwykłym powrotem do zdrowia”.

Wiadomość nadeszła, gdy Bills wrócili do treningów, aby przygotować się do goszczenia swojego rywala Miami Dolphins w niedzielnym meczu play-off.

Trener Sean McDermott powiedział, że od Hamlina zależy, czy odwiedzi drużynę.

„Jego zdrowie jest przede wszystkim w naszych umysłach w związku z jego stanem” – powiedział dziennikarzom McDermott. Powitamy go z powrotem, ponieważ czuje się gotowy.

Hamlin upadł na boisku po tym, jak został uderzony w klatkę piersiową przez odbiorcę Bengalsa, T. Higginsa, podczas rutynowego ataku podczas pierwszej kwarty anulowanego meczu Buffalo w Cincinnati 2 stycznia.

Pierwsze dwa dni spędził w szpitalu pod narkozą. Obudził się i był w stanie trzymać ludzi za ręce przy swoim łóżku, ostatecznie odłączając respirator i będąc w stanie zwrócić się do kolegów z drużyny w piątek.

Postęp Hamlina w powrocie do zdrowia po zatrzymaniu akcji serca, uważanym za zdarzenie zagrażające życiu, był normalny i przyspieszony, jak powiedzieli jego lekarze, i że był w stanie kibicować Bills ze szpitalnego łóżka podczas ich zwycięstwa nad New England Patriots w zeszły weekend.

W ostatnich dniach napisał na Twitterze swoją wdzięczność dla fanów i personelu medycznego. „Wspomóż mnie we wszystkich swoich modlitwach!” Wtorkowe książki.

Lekarze powiedzieli, że jest za wcześnie, aby komentować możliwą przyczynę zatrzymania akcji serca Hamelina. Komunikat prasowy nie zawierał żadnych informacji na temat tego, co wykazały testy.

The Bills nosili w niedzielę naszywki Hamlina nr 3 na swoich koszulkach i uhonorowali swojego kolegę z drużyny podbiciem trzema palcami w ostatnich minutach. Było to częścią ogólnoligowej fali poparcia dla drugorocznego zawodnika Pitta, którego załamanie podczas poniedziałkowego meczu i mrożące krew w żyłach reperkusje były świadkami milionów telewidzów. Z karetką stojącą na polu, personel medyczny gorączkowo pracował w Hamelin przez kilka minut, podczas gdy dotknięci koledzy patrzyli na siebie, niektórzy szlochali.

W następnych dniach 8,6 miliona dolarów darowizn GoFundMe zostało przelanych na zbiórkę pieniędzy Hamlina, która zostanie wykorzystana na wsparcie młodzieży poprzez edukację i sport.

Przeznaczy też dochód ze sprzedaży nowych T-shirtów z napisem „Did We Win?” wraz z rękami w kształcie serca, aby zebrać pieniądze na centrum urazowe w Cincinnati, które początkowo go leczyło.

READ  Pochwała Draymonda dla Nikoli Jokicia podsyciła wielką grę Joela Embiida przeciwko Warriors