3 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Best Banking Awards dla Polski i Filipin

ING w Polsce i na Filipinach zostało docenione za swoje cyfrowe przywództwo i uwagę klientów, zdobywając w ostatnich tygodniach kilka nagród Best Banking Awards.

ING został uznany „Najlepszym Bankiem” w Polsce przez dziennik finansowy Degenik Geseta Prawna i PWC. Nagroda, zdobywana przez ING już szósty rok z rzędu, opiera się na ankietach wypełnionych przez klientów i inne banki.

„Nasz zespół jest dumny z tego, że jest najlepszym bankiem, zwłaszcza, że ​​odzwierciedla opinię naszych klientów” – powiedział Brunen Bartkiewicz, menedżer w Polsce.

Ponadto ING w Polsce otrzymał nagrodę Best Journal of Financial Journal Euromoney, a także Best Bank for MSP w Europie Środkowo-Wschodniej. ING to jego cyfrowe przywództwo i model biznesowy zorientowany na klienta oraz jeden z pierwszych banków oferujących płatne urlopy klientom biznesowym podczas epidemii koronawirusa.

„Naszym celem jest dostarczanie prostych i intuicyjnych rozwiązań, które pomogą naszym klientom biznesowym w prowadzeniu ich działalności. Bardzo się cieszę, że jesteśmy teraz za to docenieni” – powiedział ING w Eva Sunevska, Polska.

Najlepszy bank cyfrowy na Filipinach

ING został wybrany przez Digital Banker Magazine jako najlepszy bank cyfrowy pod względem obsługi klienta na Filipinach. Kandydaci oceniani byli na podstawie kilku kryteriów, takich jak transformacja cyfrowa, innowacyjność produktów i centrum obsługi klienta. ING jest pierwszym bankiem wyłącznie cyfrowym na Filipinach.

„Jako nowy gracz na Filipinach jesteśmy dumni z otrzymania nagrody. Od momentu rozpoczęcia działalności w 2018 roku prosiliśmy naszych klientów z wyprzedzeniem o zapewnienie łatwego, inteligentnego i spersonalizowanego doświadczenia, które jest podstawą naszej strategii” powiedział Hans Chic, Manager, ING, Filipiny.

Na początku tego roku magazyn finansowy Global Banking & Finance Review przyznał ING pierwszą nagrodę w trzech kategoriach na Filipinach: Best Savings Bank, Fast Emerging Retail Banking oraz Most Innovative Mobile Savings Application.

Powiązane historie

READ  Polska wzywa NATO do przeprowadzenia ćwiczeń wojskowych w Europie Wschodniej w celu przeciwdziałania Rosji-Białoruś