5 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bernie Sanders, AOC odwiedza wiec dla pracowników Staten Island w związku Amazon

Bernie Sanders, AOC odwiedza wiec dla pracowników Staten Island w związku Amazon

Potężny lewicowy duet senatora Berniego Sandersa i przedstawicielki Alexandrii Ocasio-Cortez tematyczny marsz z repozytorium amazon jfk8 Na Staten Island w niedzielę, aby pokazać wsparcie dla swoich pracowników Nowo utworzony związek.

Pojawienie się Polaków jako pracowników Amazon Magazyn LGA5 w EdisonD., N.J., jest gotowy do głosowania w poniedziałek, czy utworzyć związki.

Ocasio-Cortez (D-Bronx) i Sanders (D-Vt.) robią zdjęcia założycielowi Amazon, Jeffowi Bezosowi, jednocześnie wzywając firmę do formalnego uznania federacji Staten Island.

„Musimy zdać sobie sprawę… że mamy w Nowym Jorku pierwszą w Ameryce zjednoczoną Amazonkę” – powiedział AOC.

Ona i Sanders również opłakiwali Amazonkę Kontrowersyjne praktyki pracy.

„Mówię do Jeffa Bezosa, który jest właścicielem jachtu wartego 500 milionów dolarów – mówię: „Jeff, kiedy jesteś na swoim jachcie, chcę, żebyś myślał o pracownikach” – powiedział Sanders. „Chcą niedrogich mieszkań. być w stanie wydać kilka dolarów, aby wysłać swoje dzieci” do kolażu.

„Nie chcą być wykorzystywani i kontynuować ten ogromny obrót, który ma miejsce tutaj, z powodu okropnych warunków pracy”.

Senator Bernie Sanders i przedstawicielka Alexandria Ocasio-Cortez wzięli udział w niedzielnym wiecu przed magazynem JFK8 Amazon na Staten Island.
Zdjęcie: Andrew Kelly/Reuters
Amerykański senator Bernie Sanders (I-VT) przemawia w zakładzie Amazon podczas wiecu Związku Pracowników Amazona (ALU) na Staten Island, Nowy Jork, USA, 24 kwietnia 2022 r.
Ocasio-Cortez i Sanders poznali pracowników i jako pierwszy wstąpił do związku w magazynie Amazona.
Zdjęcie: Andrew Kelly/Reuters
Amerykański senator Bernie Sanders (I-VT) stoi z pracownikami Amazona podczas wiecu przed budynkiem firmy na Staten Island w Nowym Jorku, 24 kwietnia 2022 r. Ostatnie dążenie do utworzenia związków nabrało rozpędu i odniosło kilka znaczących sukcesów w Stany Zjednoczone.
Sanders powiedział, że warunki pracy w Amazon są „przerażające”.
KENA BETANCUR / AFP przez Getty Images
READ  Mężczyzna z Michigan, Sergio Enrique Diaz Navarro, pozwał do sądu po tym, jak mechanik Jeep Jeffrey Hawkins zginął podczas wymiany oleju