7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Baker Mayfield strzela zwycięskiego gola podczas pierwszego meczu Rams przeciwko Raiders w programie „Friday Night Football”

Baker Mayfield strzela zwycięskiego gola podczas pierwszego meczu Rams przeciwko Raiders w programie „Friday Night Football”

Baker Mayfield wpadł na pomysł, że Rams zwrócą się o jego usługi po zwolnieniu go przez Karolinę na początku tego tygodnia. Mayfield był tak pewien, że Los Angeles podpisze z nim kontrakt, że faktycznie zarezerwował lot do Los Angeles, zanim został oficjalnie zwolniony.

W występie pasującym do hollywoodzkiego scenariusza, Mayfield poprowadził Rams do legendarnego zwycięstwa 17-16 w czwartek wieczorem po tym, jak rzucił zwycięskie podanie przyłożenia do Van Jeffersona na 10 sekund przed końcem meczu. Wynik zakończył się 98-jardowym przejazdem, w którym Mayfield wykonał kilka dużych podań, pomagając Rams przerwać passę sześciu meczów przegranych.

„To właśnie tam” – powiedział Mayfield zespołowi Amazona, gdy poproszono go o porównanie czwartkowej wygranej z innymi wyjątkowymi momentami w jego karierze. „Początkowo byłem wkurzony, że muszę wprowadzić tak wiele zmian w trenerze i nauczyć się tak wielu nowych rzeczy, ale to na pewno pomogło… Zagrali kilka dobrych zagrań i postawili mnie na dobrej pozycji do wygrania”.

Sean McVay potrzebował trzech prostych zagrań i jednego posiadania, aby przejść z Johna Walforda do Mayfield. Mayfield wszedł do gry z wynikiem 2:21 przed końcem pierwszej kwarty i barany przegrywając 10-0.

„Wiedziałem, że nie wystartuję” – powiedział Mayfield. „Szczerze mówiąc, po prostu widzieliśmy, jak John będzie się czuł, jak to się potoczy, a ja to zrobię. Zamierzałem być gotowy bez względu na wszystko”.

Mayfield poszedł 22 z 35 na 230 jardów w swoim debiucie w Rams. Pod koniec 16-3, Mayfield zaprojektował 17-play drive, który zakończył się przyziemieniem Cam Akers na 1 jard. Po tym, jak obrona Rams wymusiła punt, 32-jardowy strzał Mayfielda do Bena Skoronka w ostatniej jeździe w Los Angeles pomógł ustawić zwycięskie podanie do Jeffersona.

„Szczerze mówiąc, byłem absolutnie zdumiony, że ustawili się w relacji prasowej na 15 sekund przed końcem meczu” – powiedział Mayfield o swoim zwycięskim podaniu przyłożenia. „Naprawdę myślałem, że będą próbowali wydostać się z tego obszaru i grać, ale zostali przy tym. Słabe zabezpieczenia pozostały na swoim miejscu. Van to świetny biegacz. Wygrał poza linią i wykonał dobrą robotę”.

READ  Emonie Bates opuszcza męską drużynę koszykówki Memphis, aby wejść na portal transferowy

W swojej pierwszej sztuce jako Ram, Ex brązowy i lamparty Rozgrywający wykonał 21 jardów do Jeffersona. Następnie Mayfield miał 6-jardowy bieg przyziemienia, który pomógł ustawić Matta Jaya do kosza z gry z 55 jardów.

„To, że przyszedł tutaj i po prostu to zrobił, pokazuje, jaki jest zdeterminowany i miły. Cieszę się, że tu jest” – powiedział Jefferson Kaylee Hartung z Amazon. „Po prostu przyszedł i pracował. Był tu tylko jeden dzień… Kiedy wszedł, wiedzieliśmy, że zostanie stracony”.

Mayfield i ofensywa Rams nie zrobili wiele w drugiej i trzeciej kwarcie, ale doprowadzili go do czwartej. Trafiał świetne rzuty do Skowronka i Tutu Atwell. Skowronek złapał siedem podań na 89 jardów. Atwell złapał pięć podań na 50 jardów po złapaniu zaledwie sześciu podań w ciągu pierwszych trzech miesięcy sezonu.

Mayfield podpisał kontrakt z Rams dzień po tym, jak został zwolniony przez Panthers. Mayfield, który podpisał kontrakt z Karoliną poza sezonem w zeszłym sezonie, stracił miejsce startowe po kontuzji w 5. tygodniu. Jego ostatni start w Karolinie miał miejsce podczas porażki w 11. tygodniu z Browns, drużyną, z którą spędził pierwsze cztery lata swojej kariery. .

„Myślę, że największą rzeczą, jakiej się nauczyłem, jest to, aby nigdy nie pozwolić, by gra na boisku wpływała na to, kim jesteś każdego dnia”, powiedział Mayfield, zapytany, jaka jest najważniejsza rzecz, której nauczył się podczas swojej dotychczasowej kariery. „Bądź tą samą osobą dla swoich kolegów z drużyny i myślę, że to była największa rzecz, z którą próbowałem sobie poradzić w tym roku. Po prostu staraj się pomagać tam, gdzie mogę, nie pozwól, aby wszystkie inne rzeczy do mnie dotarły i zabrały ciosów. Bądź tym, kim jestem i w pewnym sensie bądź tym liderem.

„Kocham piłkę nożną. Uwielbiam grać w tę grę, uwielbiam grać i rywalizować. Po prostu idź i ciesz się”.

READ  Warriors punkty przeciwko Grizzlies, na wynos: Memphis podtrzymuje nadzieje na play-off dzięki wygranej Game 5 nad Golden State

Mayfield zrobił to, a potem trochę w czwartkowy wieczór, co zaowocowało niezapomnianym finiszem, który pomógł jego nowej drużynie uniknąć eliminacji w fazie playoff.

„To przemawia do kultury szatni” – powiedział Mayfield o publicznym występie The Rams w czwartek wieczorem. „Przyjeżdżają tutaj i wciąż próbują rywalizować, choć rekord mówi sam za siebie. Po prostu witają mnie, rywalizują i walczą do końca. To mówi wszystko, co musisz wiedzieć o tym miejscu”.