22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Badanie pokazuje, że Singapur prowadzi globalne wyszukiwania NFT, „kraj najbardziej anty-NFT w Polsce” – Bitcoin News

Badanie pokazuje, że Singapur prowadzi globalne wyszukiwania NFT, „kraj najbardziej anty-NFT w Polsce” – Bitcoin News

W ciągu ostatnich siedmiu dni sprzedaż non-fungible tokenów (NFT) spadła o 23,37%, a 30-dniowe statystyki pokazują, że sprzedaż NFT spadła o 63,10% w porównaniu z poprzednim miesiącem. Podczas gdy zainteresowanie NFT spada, niedawne badanie wskazuje, że światowe regiony, takie jak Singapur i Hongkong, przodują pod względem zainteresowania NFT. „Polska jest krajem najbardziej anty-NFT” – dodają naukowcy. Według liczby wyszukiwań w poszczególnych krajach, najczęściej wyszukiwanym programem NFT na świecie jest Axie Infinity, który zarządza 112 krajami pod względem zbierania.

Singapur, Hongkong i Kanada mają największy entuzjazm NFT – Polska, Nikaragua i Belize są najbardziej anty-NFT krajami

A Nowe badanie Opublikowane przez cashnetusa.com badacze połączyli dane wyszukiwania NFT w każdym kraju w marcu 2022 r., a następnie obliczyli liczbę miesięcznych wyszukiwań na 1 000 000 członków populacji za pomocą narzędzia Ahrefs. Ponadto badacze cashnetusa.com używają Twitter API i narzędzia Snscrape do przesiewania tweetów pasujących do zapytań „NFT” i „NFTs”. Stąd korzystali z tego opracowanego przez Cardiff University Przytulna twarz Narzędzie do prowadzenia analizy sentymentu na danych. Na koniec zespół obliczył 100 najlepszych NFT wszechczasów na rynku OpenSea i zebrał te konkretne liczby wyszukiwań za pomocą narzędzia Ahrefs w każdym kraju.

Badania pokazują, że Singapur jest liderem w wyszukiwaniu NFT na całym świecie, naukowcy twierdzą, że „Polska jest krajem najbardziej przeciwnym NFT”
Statystyki z badania NFT firmy cashnetusa.com.

Kilka interesujących odkryć pokazuje, w jaki sposób NFT wpłynęły na każdy kraj, a naukowcy podkreślają, że Singapur jest „bardzo głodny” NFT. „Singapur wyszukuje NFT częściej niż jakikolwiek inny kraj, przy 18 717 wyszukiwaniach na milion osób miesięcznie” – wyjaśnia badanie. Obecnie Czarnogóra jest uważana za najbardziej pro-NFT kraj na świecie, ponieważ wychwytuje „862 pozytywy na 1000 tweetów”, wyjaśniają naukowcy. „Polska jest najbardziej anty-NFT krajem europejskim, w którym 227 na każdy 1000 tweetów o tematyce NFT ma negatywne nastroje” – czytamy w badaniu.

Oxy Infinity i NFT firmy Decentraland prowadzą globalne wyszukiwania

Według Cashnetusa.com, gra blockchain NFT Axie Infinity jest najpopularniejszym programem NFT opartym na krajach na całym świecie. Oxy Infinity odnotowało 4,23 miliarda dolarów sprzedaży NFT wśród 2 115 063 handlowców. dappradar.com. Badanie wskazuje, że Oxy Infiniti kontroluje 112 krajów pod względem liczby wyszukiwań. Decentraland był drugim najczęściej wyszukiwanym kierunkiem z 43 krajów, a Bored Ape Yacht Club (BAYC) przejął sześć krajów.

READ  Niesprawny białoruski sportowiec ogłasza plany ucieczki do Polski | Wiadomości sportowe

„Jako kolekcjonerska edycja limitowana z wysoką ceną wejścia, małpy mogą trafiać na pierwsze strony gazet – ale nie są na wyciągnięcie ręki przeciętnego entuzjasty NFT, gdy googluje w poszukiwaniu nowych przejęć” – opisują badacze cashnetusa.com.

Badania pokazują, że Singapur jest liderem w wyszukiwaniu NFT na całym świecie, naukowcy twierdzą, że „Polska jest krajem najbardziej przeciwnym NFT”
Statystyki z badania NFT firmy cashnetusa.com.

Badania Cashnetusa.com mówią, że NFT obejmują cały szereg „osobliwości społecznych, technologicznych i środowiskowych” i twierdzą, że temat może być kontrowersyjny. „Tam, dokąd prowadzą pieniądze i prestiż, następują dzielące opinie. Dzikie inwestycje, oszustwa, obawy o środowisko i trudne technologie uwikłały NFT w kontrowersje – komentatorzy NFT dzielą się na dwa obozy: ewangelistów i sceptyków. potwory, każdy ma swoje, lojalność istnieje” – podsumowuje autor raportu.

Tagi w tej historii

Narzędzie Ahrefs, Nieskończoność osiowa, BAYC, Belize, Klub Jachtowy Znudzony Małp, Kanada, Cashnetusa.com, dappradar.com, Disandraland, Wyszukiwania Google, Hongkong, przytulanie twarzy, Nowa Zelandia, Kolekcje NFT, Odsetki NFT, Schematy NFT, Raport NFT, Sprzedaż NFT, Wyszukiwania NFT, Startupy NFT, NFT, Nikaragua, Zamienne tokeny, otwarte morze, Polska, Raport, uczucie, Singapur, Singapur Polska NFT, nauka, Twitter API

Co sądzisz o niedawno opublikowanym raporcie analitycznym cashnetusa.com dotyczącym NFT? Daj nam znać, co myślisz na ten temat w sekcji komentarzy poniżej.

Jamie Redman

Jamie Redman jest szefem wiadomości w Bitcoin.com News i dziennikarzem zajmującym się technologiami finansowymi mieszkającym na Florydzie. Redman jest aktywnym członkiem społeczności kryptowalut od 2011 roku. Interesuje się Bitcoinem, otwartym kodem źródłowym i zdecentralizowanymi aplikacjami. Od września 2015 r. Redman napisał ponad 5700 artykułów dla wiadomości Bitcoin.com.
Pomoce graficzne: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, obrazy badawcze Cashnetusa.com

Odmowa: Ten artykuł służy wyłącznie do celów informacyjnych. Nie jest to bezpośrednia oferta ani oferta kupna lub sprzedaży, ani rekomendacja lub poparcie jakichkolwiek produktów, usług lub firm. Bitcoin.com Nie świadczy doradztwa inwestycyjnego, podatkowego, prawnego ani księgowego. Ani firma, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane użyciem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, produktach lub usługach wymienionych w tym artykule.