6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Atlus ujawnia najpopularniejsze tantiemy za Persona 5 w oficjalnej ankiecie

Zdjęcie: Atlus/SEGA

Jest w nim wiele wybitnych osobistości Persona 5 Royal, ale kto jest najsłynniejszy z nich wszystkich? Atlus i Sega niedawno postanowili zakończyć debatę oficjalną ankietą, w której poproszono fanów o nominowanie ich ulubionej postaci.

Na liście 10 znalazły się takie postacie jak Morgana, a w pierwszej trójce mamy najpierw Kasumi Yoshizawę, Makoto Niijimę i Jokera:

1. Bohater / Joker
2. Makoto Niijima
3. Kasumi Yoshizawa
4. Futaba Sakura
5. Goro Akechi
6. Anne Takamaki
7. Yosuke Kitagawa
8. Morgana
9. Ryuji Sakamoto
10. Haru Okumura

Persona 5 Royal
Zdjęcie: Atlus/SEGA

Ta konkretna ankieta jest następstwem wiadomości z końca zeszłego roku o sprzedaży Switch Persona 5 Royal żenująco przekraczającej milion. P5R osiągnął teraz łącznie 3,3 miliona sprzedanych egzemplarzy. Jeśli jeszcze nie próbowałeś, warto zajrzeć – przyznaliśmy mu 10 na 10 gwiazdek.

W związku z tym Atlus niedawno przedstawił swoje plany na 2023 rok, zwracając uwagę na to, jak obecnie przygotowuje kilka nowych zapowiedzi gier. Możesz dowiedzieć się więcej w naszej poprzedniej historii:

READ  Zaktualizowany kontroler PS5 firmy Sony jest wyposażony w procesor 6 nm AMD Oberon Plus SOC, zapewnia niższe temperatury i zużywa mniej energii