19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Astro Bot to „największy” zespół graczy, jaki kiedykolwiek stworzyło ASOBI

Astro Bot to „największy” zespół graczy, jaki kiedykolwiek stworzyło ASOBI

„Tak naprawdę chodzi o awans o jeden stopień – a właściwie o kilka stopni – i poznanie ważnej historii Astro” – powiedział. „Nazywamy go Astro Bot, ponieważ traktujemy go jako nowy początek. To naprawdę duża zabawka. Myślę, że dla nas jest to największa zabawka, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy”.

Oczywiście zespół ASOBI nie stworzył wielu gier, ale biorąc pod uwagę 80 poziomów i sześć światów, jasne jest, że będzie to znacznie większe doświadczenie niż Astro’s Playroom, doskonała wersja demonstracyjna technologii DualSense, która jest preinstalowana na każdym kontrolerze PS5 . Mimo to Doucet upierał się, że nie zabraknie mu pomysłów: „Naprawdę chcieliśmy mieć pewność, że gracz będzie miał odświeżające wrażenia mniej więcej co 10 minut”.

Fabuła koncentruje się wokół małego statku kosmicznego z systemem Android DualSense, który rozpada się na drobne kawałki rozproszone po całym wszechświecie. Oczywiście będziesz musiał odzyskać wszystkie składniki, a po drodze spotkasz wiele znanych twarzy z PlayStation i popkultury, w tym takich jak Raper PaRappa i Nathan Drake.

Mimo to Doucet obiecał, że Astro będzie w stanie stanąć na jego metalowych nogach. „Głównym wysiłkiem włożono w uczynienie Astro wyjątkowym, aby mógł jako nowa postać na PlayStation cieszyć się dobrą reputacją i zaufaniem, ale poza tym jest w nim cała warstwa nostalgii”.

[source ew.com]

READ  Jak wolontariusz powstrzymał backdoora przed ujawnieniem systemów Linux na całym świecie