30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

As Dragon Gaiden: The Man Who Cleared His Name opis, zrzuty ekranu i data premiery pojawiają się w narzędziu do śledzenia cen w PlayStation Store

As Dragon Gaiden: The Man Who Cleared His Name opis, zrzuty ekranu i data premiery pojawiają się w narzędziu do śledzenia cen w PlayStation Store

Like Dragon Gaiden: Człowiek, który oczyścił swoje imię PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One i PC zostaną wprowadzone na rynek 9 listopada, zgodnie z listą witryn śledzących ceny PlayStation Store. uszczelnienia.

Oto opis PlayStation Store:

Oczyść swoją przeszłość, aby chronić swoją przyszłość

Niegdyś legendarny yakuza, Kazuma Kiryu sfingował własną śmierć i porzucił swoje imię, aby chronić swoją rodzinę. Teraz zostaje wciągnięty w konflikt przez tajemniczą postać, która próbuje wypędzić go z kryjówki.

Pod kryptonimem „Joryu” Kiryu rozpoczyna porywającą historię akcji z miażdżącą kości walką osadzoną w tętniących życiem lokalizacjach, pełnych ekscytujących postaci i działań.

Ostateczna walka dzięki dwóm wpływowym stylom walki

Dynamicznie przełączaj się między stylami walki Yakuza i Agent w brutalnej walce wręcz.

Używając stylu Yakuzy, siej strach we wrogach, wykonując agresywne ruchy napędzane niezrównaną siłą i skłonnościami Kiryu.

Lub awansuj w stylu stwora, zadając ciosy z samą szybkością i precyzją, używając jednocześnie szeregu zaawansowanych technologicznie gadżetów, takich jak naelektryzowane kable, do porażenia prądem wrogów, a następnie wyrzucenia ich w powietrze.

Dostosuj się strategicznie do sytuacji i wykorzystaj obie metody do kontrolowania i niszczenia hord wrogów.

Niekończąca się rozrywka

Niezależnie od tego, czy walczysz na sekretnym dziedzińcu zamkowym, śpiewasz nową piosenkę karaoke, pijesz drinka w klubie kabaretowym na żywo, czy ścigasz się na kieszonkowej arenie, świat oferuje różnorodne wciągające wrażenia.

Intrygujący detektyw o imieniu Akame zapewnia również ekscytujące zadania poboczne, wciągając cię w epicką konfrontację, która rozwija się podczas eksploracji Sotenbori, Jokohamy i tajemniczego zamku.

notatki

  • Jeśli posiadasz już wersję tej gry na PlayStation 4, możesz otrzymać PlayStation 5 Digital Edition bez dodatkowych kosztów i nie musisz kupować tego produktu. Posiadacze kopii dysku PlayStation 4 muszą wkładać ją do swojego PlayStation 5 za każdym razem, gdy chcą pobrać cyfrową edycję PlayStation 5 lub zagrać w nią. Posiadacze dysków z grami PlayStation 4, którzy kupią konsolę PlayStation 5 Digital Edition bez dysku, nie będą mogli otrzymać wersji PlayStation 5 bez dodatkowych kosztów.
  • Tryb wieloosobowy offline (2 graczy).
  • Gra zdalna umożliwia użytkownikom łączenie się i granie w gry na PlayStation 4 lub PlayStation 5 za pomocą urządzenia mobilnego, komputera PC lub innego PlayStation 4 lub PlayStation 5.
  • Gra offline włączona.

Zobacz nowy zestaw zrzutów ekranu w galerii.

READ  NVIDIA GeForce RTX 4080 zostaje bestsellerem Newegga, RTX 4090 zajmuje trzecie miejsce

zrzuty ekranu