27 września, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Artysta prezentuje podróż w stylu Supermana w wersji demo Unreal 5 Matrix

Artysta prezentuje podróż w stylu Supermana w wersji demo Unreal 5 Matrix

Najnowsza wersja Unreal Engine wydany 5 kwietniaTwórcy gier już teraz zastanawiają się, jak urzeczywistnić swoje najśmielsze marzenia. Wchodzi Volod, twórca gry wideo, twórca gry Nadczłowiek– Tryb lotu demonstracyjnego zasobów z A macierz– Niedawno wydany pakiet zasobów Epic Games.

Ten „próbka miastaJest to darmowy pakiet zasobów do pobrania, który ma pomóc programistom zrozumieć, jak powstało Epic Games Przebudzenie matrycy Oferta techniczna Został pokazany na The Game Awards w zeszłym roku. Wśród aktywów zasoby obejmują budynki demonstracyjne, pojazdy i tłumy. nie matryca Jego demo i pakiet zasobów wykorzystuje nową sztuczną inteligencję, oświetlenie i systemy renderowania Unreal Engine 5. Jeśli masz komputer do gier, który nie wybuchnie, gdy spróbujesz zainstalować na nim silnik gry, możesz zacząć tworzyć ciekawe rzeczy z New San Franciszka. Jak pokaz Supermana poniżej:

Chociaż próbka Volooda wykorzystuje model postaci bez twarzy, który nie jest szczególnie podobny do bohatera od stóp do głów, silne poczucie prędkości i skali miasta naprawdę przemawia do mnie z skwierczącą wyobraźnią jak superbohater. Role postaci są ciasne, a staranie się nie rozpadać podczas próby poruszania się po podziemnym przejściu wydaje się o wiele bardziej zabawne niż prosta fizyka lotu.

Volod powiedział Kotaku Ma doświadczenie w projektowaniu efektów wizualnych do filmów, a prywatna licencja deweloperska Epic pozwoliła mu wypróbować silnik przez rok, zanim udostępni go publicznie.

„Jeśli znajdę ciekawą pętlę rozgrywki, która odnosi się do mechaniki lotu, rozważę połączenie tego w całość [a minimum viable product or] demo i udostępnij je publicznie” – powiedział Volod Kotaku. „Ale to jasne [without the] Link do adresu IP Supermana. ”

w Odpowiedz na Twitterze, artysta stwierdził, że demo doświadczyło „dławienia”, ponieważ rzeczy nie były ładowane wystarczająco szybko, gdy Supe przelatywały przez miasto. Pomimo problemów technicznych w nowym silniku imponujące jest to, że jedna osoba była w stanie stworzyć realistyczny wygląd. NadczłowiekModel lotu demonstracyjnego w ciągu dwóch dni od uruchomienia Unreal Engine 5. A to tylko wyobraźnia jednego artysty. Jestem optymistą, że silnik otworzy ciekawe projekty filmowe przed większą niż kiedykolwiek grupą twórców.

Czytaj więcej: macierz Unreal Demo to zaskakująco prosta i przyjemna gra z otwartym światem

Podczas gdy projekty zależą od ten Przebudzenie matrycy to tylko wersje demonstracyjne rozgrywki, kilka godnych uwagi gier jest obecnie opracowywanych na Unreal Engine 5. Tylko w zeszłym miesiącu CD Projekt Red Ogłosił, że następnego dnia Wiedźmin Zabawka W najnowszym silniku Epic. i Następna Jeździec grobowy Zabawka Zostało to ogłoszone w Unreal Status Show. Więc nawet jeśli Superman nie pojawi się oficjalnie w Unreal w najbliższej przyszłości, wciąż mamy mnóstwo półrealistycznych gier, na które czekamy, ponieważ deweloperzy zaczynają napinać mięśnie nowego silnika.

READ  Procesor Intel Core i9-13900K Raptor Lake przetaktowany do 6,2 GHz, ponad 65% szybszy niż 12900 tysięcy 5950 razy