10 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Apple Silicon to niewygodna prawda

Apple Silicon to niewygodna prawda

Skuteczne usunięcie MacBooków przez Wirecutter z kategorii „najlepszych laptopów” jest najnowszym dowodem na ostatni trend, który zauważyłem, w którym recenzenci w niewytłumaczalny sposób przestali porównywać laptopy Wintel z MacBookami Apple. porównywać
Recenzja ArsTechnica Surface Laptop Go 2 Od tego miesiąca do nich Recenzja Surface Book 2 2017. Obecny przegląd obejmuje tylko inne laptopy Wintel w testach porównawczych, podczas gdy przegląd z 2017 roku obejmował tegorocznego MacBooka.

Jeśli pamięć działa, włączenie komputerów Mac w porównaniach PC-PC było normą jeszcze kilka lat temu. Nie rozumiem, dlaczego niektórzy recenzenci przestali to ostatnio robić. Czy to dlatego, że recenzenci uważają, że nie są w stanie w jakimś stopniu porównać laptopów x86 i ARM? Wydaje mi się to łatwe. Czy boją się, że wyświetlanie MacBooków przewyższających laptopy Wintela sprawi wrażenie, że są w torbie Apple? Nie rozumiem dlaczego. Fakty są faktami, a wiele osób niezależnie od tego potrzebuje lub chce kupić laptopa z systemem Windows.

Nie mogę pomóc, ale zastanawiam się, czy w umysłach wielu recenzentów MacBooki byli Komputery PC od dawna używają Intela, więc przestały być komputerami, gdy Apple przestawił się na używanie własnego krzemu.

Jestem prawie pewien, że Wellborn miał rację za pierwszym razem: recenzenci w pozornie neutralnych postach obawiają się powtórzenia oczywistej prawdy o x86 kontra krzem Apple – że krzem Apple z łatwością wygrywa w obu przypadkach. A Wydajność – nie będzie popularny wśród dużej części odbiorców. Apple Silicon jest bardzo irytującym faktem dla wielu entuzjastów komputerów, którzy nie lubią komputerów Mac, więc zaprzeczyli, tacy jak naukowcy Fox News i Zmiana klimatu. Po prostu. Nie ma innego wytłumaczenia dla pominięcia MacBooków w porównaniach takich jak Ars Technica.