7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Apple i JJ Abrams ogłosili sprint serialu telewizyjnego do jego produkcji

Apple i JJ Abrams ogłosili sprint serialu telewizyjnego do jego produkcji

Emile Hirsch jako Speed ​​Racer w filmie z 2008 roku o tym samym tytule.

zdjęcie: Warner Bros.

Jak już omówiliśmy dzisiaj, JJ Abrams jest zajętym człowiekiem. Między kolejną produkcją Star Trek I Niewykonalna misja Kinowraz z cokolwiek się zdarzy Warner Bros., ten człowiek… Sporo projektów Na pewno będzie pracował jako producent wykonawczy. Żebyś nie myślał, że to zwolni, teraz dodaje przystosować do szybki zawodnik za jego napięty harmonogram.

zgłoszone przez różnorodnyAbrams będzie EP ze swoim banerem Bad Robot w nowej reklamie na żywoAkcja anime z lat 60., inspirowana mangą Tatsu Yoshidy Mach GoGoGo. To będzie drugi raz, kiedy seria zostanie zaadaptowana do akcji na żywo, ponieważ poprzednia wersja to ukochany rok 2008 Film W reżyserii matryca Twórcy Lana i Lilly Wachowski oraz Emile Hirsch i John Goodman w rolach głównych. Jeśli pamiętasz ten film, śpiewasz pochwały tak często, jak możesz, a jeśli, tak jak ja, nie widziałeś tego filmu… Cóż, oto plik Lista powodów Dlaczego to jest cudowne.

To ponowne uruchomienie nastąpi w Apple, a Ron Fitzgerald i Hiram Martinez będą pełnić potrójne zadania jako scenarzyści, EP i współprowadzący show. Za tym ostatnim stoi Fitzgerald Perry Mason Ponowne uruchomienie HBO Max, wraz z poprzednimi doświadczeniami w Świat Zachodu I Światła piątkowej nocy; Obejmuje poprzednią pracę Martineza śnieżna dziura Seria i FX Opady śniegu.

Według Variety, to szybki zawodnik Reboot to projekt, który jest w budowie od kilku lat i w wyniku tego otrzymał już pełną kolejność. Pojawia się teraz pytanie, czy dodanie Abramsa jako EPki pomoże serialowi posunąć się do przodu w produkcji, czy też sprawi, że będzie on dalej rozwijał się w piekle. z Różne programy i filmy który ma przypisane jego imię i nie ma za wiele do pokazania, może minąć trochę czasu, zanim otrzymamy jakieś istotne wiadomości o tym nowym programie na Speed. Tymczasem zawsze jest film, prawda?


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Sprawdź, kiedy można się spodziewać najnowszych podziwiać I Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz o nim wiedzieć Smoczy Dom I Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  Megyn Kelly rozdziera TJ Holmesa i Amy Robach za romans „GMA3”.