9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Andrade Idol postawi swoją karierę AEW na szali w swoim następnym meczu

Andrade Idol postawi swoją karierę AEW na szali w swoim następnym meczu

Mecz kariera kontra maska ​​został dodany do 7 października edycji „AEW Rampage”.

w Zakulisowy odcinek w ostatni piątek eOdcinek „The Executioner” Adam Page, Evel Ono i Preston „10” Vance stanęli z Lexi Nair, aby przedyskutować nadchodzący mecz Page’a AEW World Championship z aktualnym broniącym tytułu mistrzem Jonem Moxleyem. Andrade El Idolo i Jose Asystent weszli, a następnie przystąpili do pokazania klipu z Vance Królewska Bitwa o Złoty Bilet Ze strony eliminuje go z meczu.

Vance i El Idol następnie zmierzyli się ze sobą, gdy Idollo wyzwał Vance’a na pojedynek, w którym gdyby przegrał, musiałby się zdemaskować. Vance podniósł stawkę, mówiąc, że kiedy wygra, znokautuje El Idolo z AEW. Tony Khan później uczynił mecz oficjalnym. Reszta karty nie została ogłoszona.

Idol Zadebiutował w AEW w numerze „Dynamit” z 4 czerwca 2021 r. Po raz pierwszy pojawił się na ringu w Road Rager tamtego roku. Feudował z takimi jak Cody Rhodes i Buck, zanim połączył siły z Mattem Hardym, aby utworzyć biuro rodzinne Andrade-Hardy z pomocnikiem Jose, Private Party, The Butcher, The Blade, The Bunny i Jura Jules. The Grupa później wyrzuciła Hardy’ego Zmienił nazwę na La Faccion Ingobernable, dodając do miksu Rush.

Vance rozpoczął swoją kadencję w firmie W numerze „Dark” z 31 marca 2020 r. O przegranej stawce z Darbym Allenem. Wkrótce dołączył do Mrocznego Zakonu i nazwał go „10”. Od tego czasu jest podstawą grupy.

READ  Książę Karol i książę William traktują księcia Harry'ego „ostrożnie”, dopóki nie wyjdą jego pamiętniki