25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Amerykański zespół udał się do Berlina, aby zbadać pęknięcie akwarium

Amerykański zespół udał się do Berlina, aby zbadać pęknięcie akwarium

Firma Colorado, która pomagała budować Ogromny zbiornik na ryby W berlińskim hotelu, który nagle eksploduje – wysyłając tysiące galonów wody i ponad 1500 ryb tropikalnych do holu i na ulicę – wysyła zespół do zbadania oszustwa spowodowanego początkowymi doniesieniami o „fizycznym wyczerpaniu”.

arkusze akrylu Technologia polimerowa ReynoldsaInc., z siedzibą w Grand Junction w Kolorado, buduje 82-metrowy Aquadome w luksusowym hotelu Radisson Collection, którego budowa rozpoczęła się w piątek.

„W tym momencie jest za wcześnie, aby zidentyfikować czynnik lub czynniki, które mogą doprowadzić do takiej awarii” – podała firma w oświadczeniu.

Ale Iris Spranger, szefowa berlińskich służb bezpieczeństwa, powiedziała niemieckim mediom, że wstępne oznaki wydają się być „zmęczeniem metalu”.

AquaDom nagle eksplodował w piątek, uwalniając tysiące galonów wody i ponad 1500 ryb tropikalnych.
Joerg Carstensen/DPA przez AP

Ogromne akwarium eksplodowało około 6 rano czasu lokalnego w piątek, a 200 000 galonów wody i ponad 1500 kolorowych ryb tropikalnych zalało lobby i wylało się na ulicę, powodując ewakuację około trzystu gości hotelowych.

Większość ryb została zabita, chociaż niektóre zostały uratowane na dnie zbiornika.

z drutem

READ  Delegacja Hamasu składa wizytę w Moskwie i omawia uwolnienie zakładników w Gazie – agencje