30 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Alternative Energy finalizuje zakup fotowoltaiki o mocy 24 MW w Polsce

Alternative Energy finalizuje zakup fotowoltaiki o mocy 24 MW w Polsce

1 kwietnia (teraz odnawialne) – Alternus Energy Group PLC (OSE: ALT) w czwartek sfinalizowała zakup 11 MW parków słonecznych w Polsce, finalizując dużą akwizycję 24 MW.

Niezależny generator mocy (IPP) z siedzibą w Dublinie osiągnął w kraju moc 88,6 MW.

Farmy fotowoltaiczne, każda o mocy 1 MW, zlokalizowane są w różnych częściach Polski. Działalność gospodarcza na 11 MW została uruchomiona w pierwszym kwartale br. w ramach 15-letnich rządowych umów odbioru. Alternative Energy będzie odpowiedzialna za zarządzanie aktywami, podczas gdy fotowoltaika Upper Energy będzie przeprowadzać operacje i konserwację (O&M).

W grudniu Alderns sfinalizował przejęcie 13 MW w Polsce od tego samego nienazwanego dewelopera. Sfinansowała również dwa kontrakty na emisję obligacji w listopadzie 2021 i marcu 2022.

„Nasz zakontraktowany rurociąg przekracza 350 MW, z czego 150 MW jest zabezpieczonych z tym samym partnerem w zakresie rozwoju, w oparciu o nasze zobowiązanie do długoterminowego partnerstwa na rzecz rozwoju. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację tej udanej współpracy i przyczynienie się do wysiłków Polski na rzecz dekarbonizacji ”- powiedział Vincent Brown, prezes i dyrektor generalny.

Dołącz do bezpłatnego codziennego biuletynu Renewables Now!

READ  Siemens Kemsa został wybrany do projektów Baltic II i Bałtyk III w Polsce