16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Alicia Keys, klip Jaya-Z nagrany wcześniej podczas rozdania nagród Tony

Alicia Keys, klip Jaya-Z nagrany wcześniej podczas rozdania nagród Tony

Choć występ Jaya-Z i Alicii Keys do utworu „Empire State of Mind” podczas niedzielnej ceremonii rozdania nagród Tony był jednym z najgłośniejszych momentów ceremonii, wywołało również pogłoski, że ich występ został wcześniej nagrany.

Według źródeł i Zgłoś przez New York Times, ich klip, który był wyświetlany na scenie za pośrednictwem ekranu wideo, był w rzeczywistości wcześniej nagrany. Ich występ zakończył się składanką utworów z Piekielna kuchnia, Występował na żywo na scenie w teatrze Davida H. Kocha w Lincoln Center.

Keys jest producentem musicalu, a także zapewnił muzykę do serialu, która obejmuje istniejące wcześniej utwory, takie jak „Empire State of Mind” i „Fallin’”, a także nowy materiał.

Po występie obsady na scenie Keys została zaproszona do gry na pianinie, gdzie zaczęła grać i śpiewać „Empire State of Mind”. Następnie wbiegła na publiczność, a Jay-Z pojawił się na scenie za pośrednictwem ekranu wideo, na którym pokazano go na schodach, śpiewającego tekst piosenki. Następnie wideo pokazało, jak Keys dołączył do niego na schodach i kontynuował z nim występy.

Rzecznik Piekielna kuchnia Żaden rzecznik Jaya-Z nie skomentował, dlaczego klip został nagrany wcześniej.

Producentem musicalu jest także wytwórnia Jaya Z, Roc Nation. Piekielna kuchnia W niedzielę zdobyła dwie nagrody Tony: dla najlepszej aktorki w musicalu otrzymała Melih Joy Moon, a dla najlepszej aktorki w musicalu Kesia Lewis.

READ  Shakira grozi 8 lat więzienia w Hiszpanii za oszustwa podatkowe