16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Alia Bhatt i Sharvari w YRF Spy Alpha.  Czy Internet może być bardziej ekscytujący?

Alia Bhatt i Sharvari w YRF Spy Alpha. Czy Internet może być bardziej ekscytujący?

Nowe Delhi:

Świat szpiegowski YRF właśnie stał się większy i lepszy alfaW rolach głównych występują Alia Bhatt i Sharvari. To pierwszy film z kobietą w roli głównej ze świata filmów szpiegowskich YRF (o czym później). Film wyreżyseruje Shiv Rawail, a producentem Aditya Chopra. W piątek Alia Bhatt ujawniła na Instagramie tytuł filmu, stwierdzając: „Czas na dziewczyny alfa. #YRFSpyUniverse”. Internet nie mógł być bardziej podekscytowany obecnością dwóch aktorek na czele tego dużego projektu, czego dowodem jest szybki rzut oka na komentarze pod postem Aaliyah.

„Chłopcy i dziewczęta, mamy kolejny film z Alią Bhatt w roli głównej” – napisał jeden z użytkowników. „Alia Bhatt

Inna część Internetu zastanawiała się, czy na krótko pojawią się inne gwiazdy ze szpiegowskiego świata YRF. „Proszę, zagrajcie krótką scenę dla Tygrysa i Pathana”. Shah Rukh Khan wystąpił w filmie Chopry Sahib (Proszę dodać epizod Shahrukha Khana, pana Chopry.) Inny użytkownik napisał: „Nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że Katrina Kaif pojawi się w roli głównej”. Świat szpiegowski YRF obejmuje także Salmana Khana Ek Tha Tygrys I Tygrysia Zinda haiHrithika Roshana i Tigera Shroffa wojna I PatanW roli głównej Shah Rukh Khan. Druga wojnaW rolach głównych Hrithik i Junior NTR to kolejny rozdział w świecie szpiegostwa YRF

Sprawdź pocztę tutaj:

Na polu zawodowym Alia Bhatt zadebiutowała w Hollywood w zeszłym roku rolą Gal Gadot Serce z kamieniaWystąpiła także w przebojowym filmie Karana Johara Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani Z Ranveerem Singhem, Dharmendrą, Jayą Bachchan i Shabaną Azmi.

Aktorkę można będzie zobaczyć w nadchodzącym filmie Vasana Bali Gigara Z Vidangiem Rainą. Ma także Sanjaya Leelę Bhansali Kochaj wojnę W składzie, w którym wystąpią wspólnie z mężem Ranbirem Kapoorem i Razi Gwiazdą filmu jest Vicky Kaushal.

READ  John Boyega nie będzie nowym Kangiem Marvela

Polecany film na dziś

Wywiad z obsadą filmu Mirzapur Ali Fazal, Vijay Varma i Shwetha Tripathi