25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Igor Bonifacic

Aktualizacja Apollo zmienia dynamiczną wyspę iPhone’a 14 Pro w dom dla „Pixel Pals”

The Być może przybyli dopiero wczoraj, ale programiści już marzą o zabawnych i ciekawych przypadkach użycia nowego urządzenia Apple . Trwa inicjator Christian Selig, na przykład. W piątek zaktualizował swojego klienta Reddit, aby wdrożyć obsługę „Pixel Pals”. Funkcja dodaje plik Stwór robi urocze rzeczy na dynamicznej wyspie Twojego telefonu podczas odblokowywania Apollo. Możesz nawet wybierać spośród wielu stworzeń, w tym kota, psa, jeża, lisa lub absolutila.

Jeśli nie masz iPhone’a 14 Pro lub Pro Max, nie martw się. Możesz także dodawać stworzenia do swojego telefonu jako widżety ekranu blokady – pod warunkiem, że masz zainstalowany. Jeśli chodzi o gadżety do iPhone’a, Google przedstawił narzędzie, które działa jako skrót do .

Selig nie jest jedynym, który robi coś kreatywnego z Dynamic Island dla iPhone’a 14 Pro. W tweecie, który zauważyłem Prezentacja twórcy WaterMindera, Chrisa Smolki uderzyć na wyspę, gra, która wykorzystuje element interfejsu użytkownika w grze w stylu ponga. Możesz go pobrać z pliku . Mogę mówić tylko za siebie, ale te aplikacje sprawiają, że jestem trochę zazdrosny, że wciąż noszę iPhone’a 12.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

READ  Gracz Elden Ring pokazuje doskonały sposób na radzenie sobie z najeźdźcami