15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Aktorka Lupita Nyong’o ujawnia, że ​​przed filmem „Ciche miejsce: dzień pierwszy” „bała się” kotów

Aktorka Lupita Nyong’o ujawnia, że ​​przed filmem „Ciche miejsce: dzień pierwszy” „bała się” kotów

Lupita Nyong’o swój sukces w wyciszaniu strachu przed kotami przypisuje swojej pracy nad filmem Ciche miejsce: dzień pierwszy.

Zdobywczyni Oscara gra Samirę w horrorze, w którym towarzyszy jej kot Frodo, gdy kosmici atakują Ziemię i przejmują Nowy Jork.

„Przez całe życie bałam się kotów” – Nyong’o wyjaśniła, jak się czuła przed filmem we wtorkowym wywiadzie dla „CBS Mornings”.

„Nie byłabym w pokoju z kotem, płakałabym… Wydawały mi się podejrzane, wiesz, są jak małe lwy, gdyby były większe, by nas zjadły.”

Nyong’o dodała, że ​​błagała reżysera Michaela Sarnoskiego, aby rozważył do tej roli inne zwierzę, na przykład pancernik.

Następnie ujawniła, że ​​przeszła terapię ekspozycyjną, podczas której ktoś wprowadził koty do jej domu i wypuścił je w jej obecności, gdy stała po drugiej stronie pokoju.

Nyong’o ujawnił to w październiku Zostałem adoptowany Pomarańczowa kotka o imieniu Yoyo kilka dni po publicznym ogłoszeniu rozstania z chłopakiem Selmą Masekelą.

Napisała, że ​​musiała słuchać cichego głosu szepczącego do niej, że „nadszedł czas, aby przyjąć zmiany i nowe możliwości”, gdy jej życie „zmieniło się”.

„Nigdy nie rozumiałam ludzi, których telefony były pełne zdjęć i filmów swoich zwierząt – a teraz jestem jedną z tych osób. Może się wydawać, że ratuję Yoyo, ale w rzeczywistości Yoyo ratuje mnie! Nyong’o napisałktóra wskazała, że ​​opiekowała się swoim kotem przed adopcją za pośrednictwem stowarzyszenia Best Friends Animal Society.

ona Niedawno stwierdził magazyn People Jej najnowszy film zmusił ją do poznania kotów, których wcześniej się bała.

„Jest coś, co topi twoje serce, kiedy cię trzymają. To była więź między mną a nimi” – kontynuowała.

Jeśli chodzi o jej kota w domu, pamięta, jak Yoyo pomogła jej wyzdrowieć, gdy miała „poważnie złamane” serce po ich rozstaniu w zeszłym roku.

„Ten kot nigdzie się nie wybiera” – powiedział Nyong’o Powiedział magazynowi Glamour W artykule opublikowanym na początku tego miesiąca.

„Myślę, że najlepszą historią, kiedy czujesz, że nikt się tobą nie zajmuje, jest zajmowanie się czymś. A ja opiekowałem się Yo-Yo, a on otworzył mi serce.

„Ciche miejsce: dzień pierwszy” już w kinach i jest to oczekiwane Za najlepszy weekend otwarcia serii w krajowej kasie.