6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Akcje wykonują najwięcej ruchów po godzinie: Coinbase, Roblox i inne

Akcje wykonują najwięcej ruchów po godzinie: Coinbase, Roblox i inne

Na tej ilustracji na zdjęciu logo Coinbase jest wyświetlane na ekranie smartfona.

Rafael Henrique | Zdjęcia SOPA | Lekka rakieta | Obrazy Getty

Sprawdź, które firmy trafiają na pierwsze strony gazet w handlu po godzinach.

Kawałek królowej Po tym czasie Coinbase spadł o ponad 3,5% w handlu po godzinach Raportowanie kwartalnych zarobków. Firma nie spełniła oczekiwań analityków dotyczących zarówno przychodów, jak i zysków, częściowo ze względu na „kryptozimę”, którą mieliśmy do czynienia w drugim kwartale.

Roblox – Roblox oddał we wtorek prawie 14% rynku pocztowego po kwartalnej firmie Zarobki były niższe niż oczekiwania Wall Street. Roblox odnotował stratę w wysokości 30 centów na akcję i 639,9 miliona dolarów przychodu, w porównaniu z szacunkami analityków dotyczącymi straty w wysokości 21 centów przy 644,4 miliona dolarów przychodu. Dodatkowo Roblox odnotował 52,2 mln aktywnych użytkowników dziennie w kwartale, mniej niż oczekiwała Wall Street i mniej niż w pierwszym kwartale.

Wygraj kurorty Akcje Wynn Resorts spadły o ponad 2,5% pod koniec wtorku po tym, jak firma zajmująca się grami nie uwzględniła szacunków przychodów Wall Street. Wynn odnotował stratę w wysokości 82 centów na udział w przychodach w wysokości 908,83 mln USD, w porównaniu z szacunkami analityków, że strata wyniosła 1,11 USD przy przychodach w wysokości 980,85 mln USD.

programy jednostkowe Unity Software straciło prawie 3% po dzwonku zamykającym po rozczarowujących wynikach kwartalnych, które nie były zgodne z oczekiwaniami Wall Street. Jednostka odnotowała 297 mln USD przychodów i 69 procent straty na akcję, w porównaniu z oczekiwaniami 299 mln USD przychodów i 21-procentową stratą.

słodka zieleń Akcje spółek energetycznych straciły ponad 20% w handlu po godzinach we wtorek po tym obniżyła prognozę całoroczną, Powiedziała, że ​​zwolni 5% swojej siły roboczej i zmniejszy przestrzeń biurową. Firma spełniła oczekiwania dotyczące zysków, zgłaszając 36 centów za akcję, ale straciła przychody, osiągając 124,9 mln USD w porównaniu z oczekiwanymi 130,2 mln USD.

READ  Kontrakty terminowe na akcje spadają po pierwszym dniu notowań w sierpniu