27 września, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Akcje robiące największe ruchy po godzinach: Twitter, Netgear i nie tylko

Akcje robiące największe ruchy po godzinach: Twitter, Netgear i nie tylko

Musk miał zostać powołany do rady dyrektorów Twittera w sobotę, ale najbogatszy człowiek na świecie powiedział tego dnia firmie, że w rzeczywistości nie zajmie miejsca w zarządzie.

Andrew Burton | Getty Images Aktualności | Obrazy Getty

Oto akcje, które trafiają na pierwsze strony gazet po dzwonku.

Świergot Akcje spółki technologicznej wzrosły o około 1% w rozszerzonym obrocie po Dziennik Wall Street Poinformowano, że Apollo Global rozważał udział w przetargu na przejęcie Twittera. Według raportu Apollo może potencjalnie pomóc Elonowi Muskowi lub innemu modelowi w zdobyciu funduszy na transakcję.

zmieniamy się – Akcje firmy technologicznej spadły o około 10% po tym, jak firma poinformowała o wskazówkach z pierwszego kwartału, które nie były zgodne z szacunkami StreetAccount. Netgear powiedział, że amerykański rynek konsumenckich sieci Wi-Fi spadł w pierwszym kwartale 2022 r. i że boryka się z problemami z łańcuchem dostaw związanymi z zamknięciem Covid w Chinach.

Super mikrokomputer –Akcje IT wzrosły o ponad 13% w przedłużonym obrocie po tym, jak firma podniosła swoje prognozy na kwartał zakończony 31 marca. Super Micro Computer podniósł swoje prognozy dotyczące dochodów i przychodów, powołując się na silny wzrost popytu wśród klientów.

Usługi transportowe GB Hunt Akcje firmy żeglugowej wzrosły o około 1% po lepszym niż oczekiwano raporcie za pierwszy kwartał. JB Hunt odnotował zysk w wysokości 2,29 USD na akcję przy przychodach w wysokości 3,49 mld USD. Według Refinitiv analitycy oczekiwali 1,94 USD na udział za 3,29 mld USD przychodów.

READ  Oczekuje się, że inflacja konsumencka będzie wyższa w czerwcu, ale może osiągnąć swój szczyt