9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Akcje robią największe ruchy na godzinę: Novavax, Allbirds i więcej

Akcje robią największe ruchy na godzinę: Novavax, Allbirds i więcej

Kobieta trzyma małą butelkę z napisem „Szczepionka na koronawirusa COVID-19” i strzykawkę medyczną przed logo Novavax pokazanym na tej ilustracji wykonanej 30 października 2020 r.

Dado Rowicz | Reuters

Sprawdź firmy, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet po godzinach.

Novavax Akcje Biotech spadły o 32% po Novavax Wytyczne dotyczące ograniczenia przychodów przez cały rok Ze względu na słaby popyt na szczepionki Covid.

Interaktywny program Take-Two Akcje spadły o 6% po tym, jak firma zajmująca się grami wideo stała za tytułami takimi jak Grand Theft Auto Niższe od oczekiwanych zarobki. Take-Two odnotował 1 miliard dolarów przychodu, mniej niż 1,09 miliarda prognozowanego przez analityków ankietowanych przez Refinitiv.

zarozumiały Akcje spadły o 7% po tym, jak pożyczkodawca konsumencki podał rozczarowujące wyniki za drugi kwartał. Upstart zarobił 1 procent na udział w przychodach w wysokości 228,2 mln USD. Analitycy ankietowani przez Refinitiv oszacowali zysk na poziomie 10 centów na akcję przy przychodach na poziomie 241,6 mln USD.

Allbirds – Zapasy butów spadły o 12% po Allbirds obniżyła prognozę na rok Zapowiedział starania o cięcie kosztów, powołując się na słabe wydatki konsumentów. Poza tym firma obuwnicza i odzieżowa przekroczyła oczekiwania w wynikach za drugi kwartał w porównaniu z szacunkami Refinitiv.

Jego i jej zdrowie – Akcje zyskały ponad 4% po spółce telezdrowia Raportowane wyniki kwartalne Podniósł swoją całoroczną prognozę, powołując się na utrzymującą się dynamikę liczby nowych subskrypcji netto.

READ  Sędzia nakazuje Twitterowi przekazanie danych Elona Muska z recenzji użytkownika z 2021 r. | Świergot