5 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Adam Shifter przeprasza za tweetowanie o Dwayne Haskins

Adam Shifter przeprasza za tweetowanie o Dwayne Haskins

Adam Schefter z ESPN przeprosił w poniedziałek za tweeta, który opublikował w sobotę na ten temat Nie żyje rozgrywający NFL Dwayne Haskins.

„Była niewrażliwa” – powiedział Shifter o usuniętym tweecie. „To był błąd.”

W tweecie, który pomógł rozpowszechnić wiadomość o śmierci Haskinsa w sobotę rano po tym, jak został potrącony przez samochód na południowej Florydzie, Shifter napisał, że 24-latek celował w Ohio, zanim „zmagał się, by dogonić Waszyngton i Pittsburgh w NFL.” „.

55-letni Shifter, który posiada tytuł Top NFL Insider ESPN i ma na Twitterze 9,4 miliona obserwujących, szybko spotkał się z ogromną reakcją fanów i sportowców. Wśród tych, którzy najbardziej go krytykowali, byli rozgrywający Baltimore Ravens Lamar Jackson i były Cardal Jones z Buckeyes, który zasugerował Schefterowi używanie bardziej pozytywnego języka i książki„Niech jego rodzina i przyjaciele opłakują żałobę, zamiast rzucać cień”.

Śmierć Dwayne’a Haskinsa „niszcząca” dla byłych kolegów z drużyny i trenerów

Po usunięciu tweeta później w sobotę Shifter opublikował recenzję Opisz to Haskins „był wyjątkowy w Ohio, zanim został wybrany w pierwszej rundzie Waszyngtonu i grał w Pittsburghu”.

W poniedziałek Shifter udostępnił klip ze swojego tytułowego podcastu, w którym przeprosił i wyjaśnił, w jaki sposób Haskins „stał się lubiany za jego uśmiech, postawę, etykę pracy, rozwój i mężczyznę, w którego się zmienił”.

„Dwayne Haskins był kochany przez swoich kolegów z drużyny NFL, ponieważ przez weekend okazywał wsparcie” – powiedział Shifter. „To jest Dwayne Haskins, który zasługuje na pamięć. Taki był, sposób w jaki żył, przeprosiny, których nigdy wcześniej nie przepraszałem. Ale ludzie, którzy znali go najlepiej, już go znali”.

15. wybór w drafcie 2019, Haskins był Wydane przez Waszyngton Sezon koniec 2020. Podpisał roczny kontrakt w styczniu 2021 z Pittsburghemktóry wykorzystał ofertę ograniczonego wolnego agenta, aby zatrzymać go na sezon 2022. W ślad za Ben Roethlisberger na emeryturze Pod koniec ubiegłego sezonu Haskins miał szansę zdobyć miejsce na wykresie głębokości Steelersa i być może rywalizować o początkową pracę.

READ  Mark Madden: Brian Rust był pierwszym, który wrócił do Pingwinów, ale czy będzie ostatnim?

W swoich komentarzach w poniedziałek Shifter potwierdził, że trener Pittsburgha Mike Tomlin, były dyrektor generalny Kevin Colbert i główny trener Art Rooney II „niezwykle polubili” Heskinsa, który chciał „okazać swoją wdzięczność za przynależność do organizacji. ” Zmienny powiedział, że rozgrywający został „adoptowany [Pittsburgh] Jako jego gospodarstwo domowe” był aktywny w społeczności i pilnie trenował w zakładzie Steelers.

„Szkoda, że ​​nie odzyskałem tego tweeta” – stwierdził Shifter w swoim podcaście. „Należy skupić się na Dwayne – kim był jako osoba, mąż, przyjaciel i wiele więcej. Chciałem przeprosić rodzinę Dwayne’a, jego przyjaciół, graczy w NFL i moje kondolencje dla wszystkich bliskich Dwayne’a ”.

Shifter nie był jedyną godną uwagi postacią w świecie NFL, która przeprosiła po bardzo krytykowanych komentarzach na temat Haskinsa. Była dyrektor generalna Dallas Staff Jill Brandt, członek Pro Football Hall of Fame, ćwierkanie W sobotę oświadczenie ubolewania „za obojętną i nieczułą reakcję w wywiadzie radiowym”.

Przemawiał dzisiaj w SiriusXM NFL Radio, gdzie często występował jako analityk, Brandt Powiedziała Haskins był „człowiekiem, który żyje, by umrzeć, że tak powiem”.

perspektywa | Spuścizny Dwayne’a Haskinsa nie da się zmierzyć statystyką

Brandt twierdził, że Haskins, który ogłosił powołanie do NFL po drugim sezonie Ohio State, był zdecydowanie odradzany „wcześniej opuszczać szkołę” ze względu na jego rzekome „zwyczaje w pracy”.

„To zawsze było coś”, powiedział 90-letni Brandt. „To była jedna z tych rzeczy [like], „Nigdy się nie podkradam, ale wciąż dzwonią do mnie za podkradanie się”. …to tragiczna sprawa. Za każdym razem, gdy ktoś umiera, jest to tragiczne, zwłaszcza gdy masz 24 lata i całe życie przed sobą. Ale może gdyby został w szkole przez rok [longer]Nie robiłby głupich rzeczy”.

Po potoku krytyki ze strony obecnych i byłych graczy NFL, m.in. Brandt człowiek ogłaszający Sobota na Twitterze: „Chcę przeprosić rodzinę pana Haskinsa i każdego, kto słyszał mój kiepski dobór słów. Naprawdę przepraszam. Moje serce idzie do jego rodziny w tym trudnym czasie”.

READ  Dodgers, Tony Gonsolin uniknął arbitrażu w sprawie dwuletniej umowy

W swoich komentarzach w poniedziałek Schefter powiedział, że „nie udało mi się w sobotę” nie kierować „uwagi ludzi, aby upewnić się, że Dwayne jest poprawnie zapamiętany”.

„Był znany ze swojego uśmiechu, dobrego serca i marzeń” – powiedział Shifter. „Niestety i tragicznie, wszystkie one zostały wymazane, zanim mogły stać się rzeczywistością”.