27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Aaron Hicks podpisał kontrakt z Orioles

Aaron Hicks podpisał kontrakt z Orioles

BALTIMORE — Mike Elias obserwował swoją historię transakcji — jak wszyscy dyrektorzy generalni MLB — kiedy zauważył linię, która wzbudziła jego zainteresowanie pod koniec zeszłego tygodnia. W piątek Yankees wypuścili Aarona Hicksa, weterana rozgrywającego. Tymczasem Orioles brakowało nieco głębi CF, zwłaszcza tym, którzy potrafili uderzać z lewej strony.

Baltimore zapisał się do obozu Hicksa, ale klub nie wykonał żadnego ruchu. Następnie Cedric Mullins doznał urazu prawej pachwiny w ósmej rundzie poniedziałkowej porażki 0:5 z Cleveland. Mullins miał test, który wykazał, że prawdopodobnie przegapi co najmniej kilka tygodni.

Decyzja Orioles o wezwaniu Hicksa z powrotem sprawiła, że ​​było to łatwe.

– Wtedy wydawało się to bardziej odpowiednie – powiedział Elias. „Zawsze są faceci kręcący się wokół przez cały rok i potrzeba odpowiedniej okazji, aby coś zrobić”.

Po umieszczeniu Baltimore Mullins na liście kontuzjowanych we wtorek, podpisał także kontrakt z Hicksem w dużej lidze i dodał 33-latka do swojej aktywnej listy. Przybył na Camden Yards i odbył trening odbijania na dwie godziny przed meczem z Guardians, ale nie został od razu włączony do składu O’s, który miał teraz pełny 40-osobowy skład.

Hicks, kim on był? przeznaczony na zlecenie 20 maja, zanim został zwolniony przez Nowy Jork, miał ciężki sezon, jedenasty w swojej karierze w głównej lidze (i ósmy z Yankees). W 28 meczach uderzył .188/.263/.261 z dwoma deblami, jednym homerem i pięcioma RBI.

„Mam nadzieję, że to, co nie zostało stracone, to kilka dobrych sezonów, które tu spędził. Miałem tutaj kilka dobrych chwil po sezonie” – powiedział w piątek menedżer Yankees Aaron Boone. „A potem niektóre kontuzje naprawdę wpłynęły na jego czas tutaj, prawdopodobnie wpłynęły na jego karierę i jego zdolność, aby wrócić do tego poziomu.”

Hicks jest już zdrowy, a Elias jest optymistą co do potencjalnej zbiórki w Baltimore.

„Mam nadzieję, że będzie właściwym człowiekiem we właściwym czasie, aby nam pomóc” – powiedział Elias. „Mamy rzeczy, na które patrzymy z perspektywy skautingu i oceny, które, jak powiedziałem wcześniej, są zupełnie inne niż zwykłe patrzenie na tył karty baseballowej”.

Mullins, All-Star i były Silver Slugger, jest jednym z najlepszych rozgrywających w AL. Produkcja ofensywna 28-letniego leworęcznego pałkarza nie będzie łatwa do zastąpienia (. Energię, którą wnosi do w większości młodzieńczego i mniej doświadczonego klubu.

Hicks mógłby służyć jako kolejny weteran kapitan tej grupy. Ale Orioles może nie wymagać od niego codziennego startera. Podczas gdy Elias powiedział, że Hicks „będzie grał”, Ryan McKenna i być może nawet Austin Hayes, obaj praworęczni pałkarze, mogliby spędzić trochę czasu na środku.

Colton Cowser (zawodnik numer 2 w drużynie i numer 29 MLB Pipeline) i Kyle Stowers, obaj leworęczni pałkarze, znajdują się na liście kontuzjowanych Triple-A Norfolk, dlatego żaden z nich nie był opcją powołania.

Baltimore lubi sposób, w jaki Hays radzi sobie z lewym boiskiem, które stało się jeszcze bardziej przestronne na Camden Yards, kiedy Wall został odepchnięty przed sezonem 2022. McKenna może być lepszym bocznym obrońcą niż Hicks, ale Hicks ma kij z większym popem.