W południowo-wschodniej części Polski znajdują się Góry Byszady. Region ten, będący domem dla niedźwiedzi brunatnych, wilków i żubrów, został zasiedlony w czasach prehistorycznych i ma bogatą historię kulturową. Oprócz otaczającej przyrody, samorządowi zależało na poszerzeniu oferty turystycznej oraz edukacji o historii i kulturze regionu. Uznali, że przezwyciężenie statycznych ekspozycji często spotykanych w muzeach stanowiłoby znaczny wysiłek i zamiast tego zapewniłoby przeżycie lub cel, którego nie można przegapić. Również A. V. Swoją drogą, czy jest lepszy sposób na stworzenie czegoś niezapomnianego za pomocą wzmacniaczy? Profesjonalista LEA.
W wyniku projektu powstało Byskzadi Centrum Dziedzictwa Kulturowego. Lokalnie znany jako Bieszczadzkie Centrum Dziedzictwa Kulturowegoośrodek powstał na terenie dawnej rafinerii. Centrum kulturalne obejmuje sale multimedialne, trzy strefy wystawiennicze i salę koncertową. Jednak główną atrakcją jest program audiowizualny poświęcony wielokulturowości, bogactwu przyrody, epoce ropy naftowej i rozwojowi gospodarczemu Wzgórz Byskzadzkich. Organizowane jest w specjalnie zaprojektowanej sali, gdzie przekaz treści przekazywany jest poprzez oddziaływanie na zmysły i zanurzenie widza w wirtualną rzeczywistość.
Tworzenie Tego typu doświadczenia AV nie były wcześniej podejmowane w regionie, dlatego personel na miejscu ściśle współpracował z Tomaszem Zalewskim, Dyrektorem Technicznym Grupy AV, aby osiągnąć zamierzony cel poprzez wdrożenie systemu audio. Centrum Dziedzictwa uznało, że dźwięk jest równie ważny w zanurzaniu gości w opowiadaniu historii i kultury regionu.
„Centrum kultury pragnie, aby goście mogli głęboko zanurzyć się w oferowanych treściach oraz pomóc im lepiej zrozumieć i docenić dziedzictwo kulturowe Bieszczad” – powiedział Zalewski. „Od razu pomyśleliśmy o zastosowaniu w projekcie wzmacniaczy LEA.”
The Grupa AV Utworzono Grupę Ósmą Podłącz serię 354D Wzmacniacze zapewniające wciągające wrażenia dźwiękowe w tradycyjnym rdzeniu. Dzięki opcjom łączności Dante i AES67 o częstotliwości 96 kHz, 4-kanałowy model 354D z obsługą IoT zapewnia 350 watów na kanał, Obsługuje wysokie Z (70 V lub 100 V) i niskie Z, do wyboru według kanału, i posiada dwa kanały Smart Power Bridge. Dzięki trzem sposobom połączenia koncentrator może współpracować z wbudowanym punktem dostępowym Wi-Fi, łączyć się z siecią Wi-Fi w budynku lub łączyć się z siecią lokalną za pomocą kabla Cat5 lub Cat6.
Jednym z głównych powodów, dla których zespół AV wybrał wzmacniacze z serii Connect, były możliwości zarządzania w chmurze – rewolucyjny postęp i znacząca zaleta dla każdego, kto konserwuje komputery. z Chmura LEAzespoły AV mogą zdalnie sterować i monitorować wzmacniacze, niezależnie od lokalizacji i pory dnia. Zdalne sterowanie wzmacniaczami serii Link z poziomu sfery lub z innego kontynentu pomaga zespołom pracować wydajniej, ograniczając podróże oraz oszczędzając czas i pieniądze.
„Chmura LEA umożliwiła łatwe rozwiązywanie problemów i monitorowanie systemu z dowolnego miejsca” – powiedział Zalewski. „Umożliwia proste dostosowywanie i monitorowanie systemu, zapewniając spójność operacyjną i elastyczność zarządzania”.
Dzięki nowoczesnej technologii AV Bieszczadzkie Centrum Dziedzictwa Kulturowego oferuje bogate treści kulturalne i niezapomniane przeżycia, które inspirują i edukują odwiedzających, podnosząc jakość oferty turystycznej regionu.
„Dzięki najnowocześniejszemu systemowi projekcyjnemu i doskonałemu dźwiękowi odwiedzający Centrum Dziedzictwa będą mieli do czynienia z systemem AV, który ożywia opowiadanie historii” powiedział Brian Pickowitz, wiceprezes ds. marketingu w LEA Professionals. „Jesteśmy podekscytowani, że nasze wzmacniacze przyczyniają się do tego wciągającego doświadczenia”.
More Stories
Polski premier Donald Tusk radzi patronom Nord Stream, aby „zachowali spokój”
Polskie akcje wzrosły w końcówce handlu; WIG30 zyskał 0,89% według Investing.com
Polskie akcje tracą w końcówce handlu; WIG30 spadł o 0,58% według Investing.com