30 kwietnia, 2024

Giganci kontra punkty  Dowódcy: aktualizacje na żywo, statystyki gier, skróty i analizy, gdy konkurenci NFC East udają się na OT

Giganci kontra punkty Dowódcy: aktualizacje na żywo, statystyki gier, skróty i analizy, gdy konkurenci NFC East udają się na OT

Washington Commanders i New York Giants wymienili się do przerwy na MetLife Stadium i objęli prowadzenie 13:13, a do przerwy 13:13. Giants byli w stanie odbić się od deficytu 10-0 na początku.

Daniel Jones dobrze wyzdrowiał po nieudanej próbie pierwszego przejazdu Giants. Jones ma 10 z 11 na 97 jardów, a także biegł na 56 jardów w ośmiu próbach. Saquon Barkley ma przyłożenie i 60 jardów w biegu. Wygląda na to, że Nowy Jork jedzie dziś na Barkleyu, ponieważ ma on również trzy przyjęcia i 14 przyłożeń w pierwszej połowie.

Taylor Heinicke kontynuuje swoją silną współpracę z Terrym McLaurinem, gdy gwiazda Commanders ma cztery łapy na 60 jardów i jedno przyłożenie.

To kluczowy odcinek dla obu drużyn NFC East, które walczą o miejsce do spania po sezonie. Będzie to pierwsze z dwóch spotkań w ciągu trzech tygodni, ponieważ spotkają się ponownie w piętnastym tygodniu.

Momentum jest po stronie liderów, którzy wygrali sześć z ostatnich siedmiu meczów po rozpoczęciu sezonu 1-4. Tymczasem Giants przegrali trzy z ostatnich czterech meczów po rozpoczęciu sezonu 6-1.

Trzymaj to zamknięte tutaj i sprawdzaj poniżej aktualizacje na żywo i skróty z tego kluczowego meczu NFC East.