30 kwietnia, 2024

Kruki kontra

Pod koniec pierwszej połowy piątej edycji „Sunday Night Football” Baltimore Ravens i Cincinnati Bengals zremisowali 10-10.

Sprawy zaczęły się nieco powoli, a cztery z pierwszych pięciu posiadań w grze doprowadziły do ​​kopnięć. Sytuacja poprawiła się w drugiej kwarcie, gdy Lamar Jackson znalazł Marka Andrewsa za podanie 11 jardów pod koniec wyścigu w siedmiu meczach i 50 jardów, aby doprowadzić Kruki do 10-punktowej przewagi. Baltimore miał szansę posunąć się dalej w dalszej części kwarty, ale podanie Jacksona do DeMarcusa Robinsona było wysokie i zostało przechwycone przez von Bella. Wtedy wydawało się, że Bengalowie żyją.

Joe Burrow pokonał 7-meczową jazdę na odległość 83 jardów, zakończoną chwytem Haydena Hursta. (Pamiętaj, że Hearst został pierwotnie wybrany przez Kruki w tym samym projekcie, w którym wybrali zarówno Jacksona, jak i Andrewsa.) Następnie Bengals szybko popędził Ravens, aby ścigać wynikłe z posiadania piłki, a Burrow szybko przeniósł Bengals w dół boiska i na pole gola, mimo że T Higgins i Jonah Williams zostali pominięci z powodu kontuzji.

Który z tych północnoazjatyckich rywali ostatecznie zwycięży? Niedługo się dowiemy. W międzyczasie zamknij nasz blog na żywo przez resztę wieczoru, gdy będziemy Cię aktualizować statystykami, wynikami i funkcjami.

READ  Źródło: Liderzy prawego obrońcy Austin Ekeler zgadza się na dwuletni kontrakt