15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

5 firm technologicznych w Polsce, które warto znać

5 firm technologicznych w Polsce, które warto znać

Od bogactwa uniwersytetów po Rozwijająca się gospodarkaPolska ma wszelkie cechy silnego kapitału biznesowego – co zauważył sektor technologiczny. Ponieważ wiele firm technologicznych otwiera biura w polskich miastach, wiele rodzimych firm prosperuje i robi różnicę w różnych sektorach. Niezależnie od tego, czy chodzi o przedefiniowanie ścieżki opieki zdrowotnej dla pacjentów, czy pomoc firmom w ulepszeniu łączności IoT, lokalne firmy pozostawiają swój ślad na rozwijającej się scenie technologicznej w kraju. Sprawdź listę firm w Polsce, które poprawiają obecność technologiczną kraju.

Poznaj najlepsze firmy technologiczne w Polsce

  • Appsilon
  • Dokument Planner
  • Freesoft
  • Handel
  • Grupa kodu

Najlepsze firmy technologiczne w Polsce

Założona w 2013 roku w Warszawie, Appsilon to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania i konsultingiem, która tworzy niestandardowe rozwiązania dla przedsiębiorstw wykorzystujących język programowania R i pakiet R Shiny typu open source. Współpracując z firmami z różnych branż, od mediów po farmaceutykę, firma zapewnia wsparcie w zakresie doradztwa projektowego, szybkiego prototypowania, wdrażania przez użytkowników i monitorowania wydajności, analizy danych i nie tylko.

Powiązane lekturyAmerykańskie firmy w Warszawie warto poznać

Dokument PlannerOprogramowanie zostało zaprojektowane w celu zapewnienia większej integracji pomiędzy ekosystemem opieki zdrowotnej a podróżą pacjenta. Na stronie firmy pacjenci mogą znaleźć lekarzy i umówić się na wizytę. Pomaga lekarzom zaoszczędzić czas na zarządzaniu wizytami i poprawie ich obecności w Internecie.

Założona w 2019 roku, Freesoft Tworzy niestandardowe rozwiązania IT, które pomagają organizacjom usprawniać procesy biznesowe. Usługi firmy obejmują integracje z firmami zewnętrznymi, rozwój i konserwację aplikacji, rozwój produktów, migrację do chmury i wiele innych.

Handel Tworzy rozwiązania programowe dla globalnych przedsiębiorstw z szerokiej gamy branż, od usług finansowych i telekomunikacji po lotnictwo i technologie zdrowotne. Firma z siedzibą w Krakowie oferuje różnorodne usługi, takie jak zarządzanie tożsamością i dostępem, inteligentne systemy ERP, zarządzanie łącznością IoT i wiele innych.

READ  „Jesteśmy za Polską” – mówi Trump podczas spotkania z prezydentem Dudą

Z siedzibą w Krakowie, Grupa kodu Oferuje szeroką gamę usług związanych z tworzeniem oprogramowania i doradztwem. Niezależnie od tego, czy tworzą stronę internetową, czy aplikację mobilną, firma współpracuje ze swoimi klientami na każdym etapie, łącznie ze wsparciem po uruchomieniu.