6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

46% Amerykanów nadal popełnia ten niebotyczny błąd karty kredytowej

46% Amerykanów nadal popełnia ten niebotyczny błąd karty kredytowej

Jednym z największych nieporozumień dotyczących kart kredytowych jest to, że utrzymywanie salda z miesiąca na miesiąc zwiększy Twoją zdolność kredytową.

Do tego momentu 46% Amerykanów błędnie uważa, że ​​pozostawienie niewielkiego salda na ich karcie jest lepsze dla ich zdolności kredytowej niż spłacanie salda co miesiąc, według ostatniego NerdWallet. nauka znaleźli.

To kosztowny błąd. W rzeczywistości każda kwota długu rolowanego będzie kosztować Cię odsetki. Są one zwykle obliczane nie na podstawie kwoty długu, którą przenosisz do następnego okresu ujawnienia, ale raczej na podstawie średniego dziennego salda. Obciążenie równowagi może również prowadzić do utrudnień Poziom równowagi.

„Finansowo czerpiesz korzyści, próbując spłacić jak najwięcej”, powiedział Paul Siegfried, starszy wiceprezes i kierownik działu kart kredytowych w TransUnion.

Więcej finansów osobistych:
Amerykanie cierpią na „zmęczenie stagnacją”
Inflacja i wysokie stawki to „niebezpieczna kombinacja”
Te kroki mogą pomóc w rozwiązaniu stresującego zadłużenia karty kredytowej

Eksperci kredytowi na ogół doradzają kredytobiorcom Utrzymuj dług odnawialny poniżej 30% dostępnego kredytu Aby zmniejszyć wpływ wysokich sald na Twoją zdolność kredytową.

Jednak prawie połowa posiadaczy kart kredytowych zadłuża się na kartach kredytowych z miesiąca na miesiąc, według: raport bankowywraz ze wzrostem kosztów odsetek od tych sald.

Stawki kart kredytowych Obecnie wynosi ponad 18% i prawdopodobnie osiągnie 20% na początku przyszłego roku Rezerwa Federalna nadal rośnie stopy procentowe do walki z inflacją.

Przy jak dotąd wyższych cenach, użytkownicy kart kredytowych zapłaciliby w 2022 roku około 20,9 miliarda dolarów więcej niż w innym przypadku, wynika z oddzielnej analizy. PortfelHub.

Subskrybuj CNBC na YouTube.