30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

2021 Dutch Circular Day w Polsce – „can do”, dużo pozytywnych wibracji i inspiracji! | Znaczenie wiadomości

Aktualności | 23-09-2021 | 00:00

Holenderski dzień okrągłego tygodnia 2021 w Polsce ma dwa ważne wydarzenia Czwartek 14 października 2021, na żywo z Kakadu Studio w Warszawie.

Okrężne praktyki gospodarcze w produkcji

Mamy pełną świadomość, że produkcja w Polsce zmienia biegi po wybuchu, wybrana przez Ambasadę „Okrężne praktyki gospodarcze w produkcji” Jako pierwszy tytuł tegorocznej edycji. Potencjał ekonomiczny dla jak najefektywniejszego wykorzystania materiałów jest w Polsce ogromny. Aby wykorzystać tę moc, pokażemy Ci kilka najlepszych praktyk z Holandii i Polski. Aby poprawić produktywność, potrzebne są inwestycje, dlatego poprosiliśmy niektórych bankierów o omówienie aspektów finansowych związanych z produkcją w obiegu zamkniętym.

Ku kręgowi żywności: marnowanie żywności w HoReCa

Mówiąc o gospodarce okrężnej, nie powinniśmy skupiać się wyłącznie na produkcji. Szczególnie w sektorze spożywczym należy wziąć pod uwagę cały łańcuch wartości. Większość odpadów spożywczych powstaje w terenie, więc ambasada zorganizowała spotkanie dwa lata temu Seminarium o marnotrawieniu żywności dla konsumentów . Drugi co do wielkości konsument odpadów spożywczych. Tutaj mamy wiele do zyskania. Rolniczy komponent holenderskiego okólnika skoncentruje się na HoReCa, najbardziej profesjonalnej części łańcucha żywnościowego, ale będzie również znaczącym producentem odpadów. Sektor staje się coraz bardziej czujny i obserwujemy pozytywne trendy w gastronomii. Powód wyboru ambasady „W kierunku obiegu żywności: marnowanie żywności w Horega” Jako główny temat na ten rok.

Rejestracja

Te dwa wydarzenia cyfrowe będą doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów i nawiązywania kontaktów, wzmacniając dwustronną i międzynarodową współpracę w zakresie zmiany kręgów. Chętnie Ci to ułatwimy, więc daj nam znać, jeśli jesteś zainteresowany. W każdym razie dołącz do nas za darmo w Holenderski Dzień Obowiązkowy:

Tym, którzy chcą dowiedzieć się więcej o okrągłych możliwościach biznesowych w Polsce, polecamy lekturę Raport Zaczęliśmy niedawno.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Circle Week, największej akcji cyrkularnej w Polsce i regionie CE? Odwiedzać Okrągły tydzień Lub obejrzyj nagrania wizualne z Circular Week 2020 Światło internetowe A w Tygodniu Okólnikowym 2019 Nowość.

READ  Polska i Indie potwierdzają oferty organizacji Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2036 roku