15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

1996 Ponowne wydanie gry The Elder Scrolls z nowoczesnym sterowaniem, HD

1996 Ponowne wydanie gry The Elder Scrolls z nowoczesnym sterowaniem, HD

Dagervale

obrazek: starożytne zwoje

The Elder Scrolls II: Daggerfall Ważna z wielu powodów, ze względu na wiodącą pozycję w serii, która nadal będzie się pojawiać MorrowindA amnezja A Skyrim aż do tego, że sama została zwycięzcą Gry Roku. Rzecz w tym, że gra to przygodówka 3D z 1996 roku, próba zagrania w nią w 2022 roku jest kiepska.

Nie z własnej winy! W latach 90. wykonywała swoją pracę. Tyle, że wczesne gry 3D nie miały tej samej ogólnej płynności i łatwości poruszania się, które kojarzymy z nowszymi tytułami, więc każdy, kto był bardziej zaznajomiony z późniejszymi seriami gier, spróbowałby zagrać Dagervale Teraz będzie w konflikcie, zwłaszcza jeśli chodzi o walkę.

The Elder Scrolls II: Daggerfall – Jak grać

Lub zrobiliby to, gdyby próbowali uruchomić oryginalną wersję z 1996 roku (powyżej). Zamiast tego mogą grać świetnie Moduł Daggerfall – Cięcie GOG, który właśnie dotarł do Good Old Games. Nie jest to oficjalne wydanie Bethesdy; To praca zespołu przełożonychZostał zapakowany sam w sobie Razem, aby wydać witrynę sklepową:

Zagraj w nową wersję klasycznej gry RPG z serii The Elder Scrolls. Daggerfall Unity – GOG Cut oferuje to niesamowite wrażenia współczesnym graczom. Jest to możliwe dzięki całemu zespołowi pełnych pasji twórców pracujących pod szyldem Jednostka Daggerfall.

Ten ambitny projekt, zapoczątkowany przez Gavina „Interkarmę” Claytona ponad dekadę temu, ma na celu udostępnienie nowej generacji graczy unikalnego doświadczenia klasycznej gry RPG z otwartym światem. Dzięki wysiłkom GamerZakha, twórcy treści do gier, który uwielbia klasykę, możesz teraz cieszyć się specjalnym tytułem GOG Cut of the Daggerfall Unity.

Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu pobrać grę i zagrać w nią. GOG Cut of Daggerfall Unity nie wymaga żadnych specjalnych działań ani aktualizacji w Twoim imieniu. Dzięki ustawieniom i poprawkom wybranym przez GamerZakh możesz odkrywać bogaty świat Daggerfall z ulepszoną grafiką i rozgrywką.

Niektóre z cech charakterystycznych tej dołączonej wersji gry to niektóre elementy wizualne HD (Całkowicie odnowiony w jednostcestąd nazwa) z nowym oświetleniem, znacznie większymi odległościami rysowania, obsługą modów i, co najważniejsze, szeregiem poprawek jakości życia, w tym płynniejszym sterowaniem z perspektywy pierwszej osoby.

Możesz pobrać pakiet Bezpłatnyi sprawdź pełną listę zainteresowanych deponentów, Na GOGu.

Zmodyfikowaliśmy nowy „Remaster” Daggerfall w 2022 roku!

READ  Umowa Google Pixel Fold obniża cenę o połowę