6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

17-letni podejrzany o wyciek GTA 6 złapany

17-letni podejrzany o wyciek GTA 6 złapany

Agent FBI rozmawiający przez telefon, stojąc w pobliżu dużego posągu.

obrazek: gry rockowe

Dziś, Ogłoszono policję City of London Aresztowali 17-latka z Oxfordshire w czwartek wieczorem. Chociaż policja nie potwierdziła jeszcze przyczyny, zgłoszono, że nastolatek został aresztowany w związku z Uberem i Grand Theft Auto VI Wycieki. Podejrzany nadal przebywa w areszcie policji miejskiej.

Jak wspomniałem biurko I reporter Matthew Keys, 17-letni podejrzany aresztowany GT Haker brytyjskiej policji był częścią śledztwa prowadzonego przez FBI i brytyjską jednostkę ds. cyberprzestępczości. To było wcześniej zgłaszane Możliwe, że FBI przygląda się ostatnim hackom w grach Ubera i Rockstara.

źródło powiedział biurko Że nastolatek jest przetrzymywany pod wieloma zarzutami, w tym spiskiem w celu ataku na co najmniej dwa różne systemy komputerowe.

Uważa się, że nastoletni haker, który został aresztowany w czwartek wieczorem w Oxfordshire, jest powiązany z grupą hakerów.Lesbos $.Ta grupa hakerów jest również rzekomo zaangażowana w głośne włamania cyfrowe do innych dużych firm, w tym Ubera, Microsoftu, Cisco, Samsunga, Nvidii i Okta. Grupa pojawiła się po raz pierwszy w 2021 roku, infiltrując brazylijskie Ministerstwo Zdrowia. Uważano, że grupa stała się nieaktywna, ale na początku tego miesiąca ponownie zintensyfikowała swoją działalność, koncentrując się na grach Uber i Rockstar.

The Grand Theft Auto VI Co wydarzyło się w weekend Był to jeden z największych przecieków gier wideo w historii. 90 filmów wideo pokazujących wczesne prace rozwojowe z Następna GT Grakto powinien być? GTA VI, Został opublikowany na forach GTA i szybko rozprzestrzenił się w Internecie. Nagranie wydaje się potwierdzać wcześniejsze doniesienia i plotki na ten temat GTA VI Akcja będzie osadzona w Vice City i zagra dwie różne postacie, kryminalną parę, która wygląda jak Bonnie i Clyde.

W poniedziałek 19 września po wycieku Rockstar Games potwierdzone Że ktoś „nielegalnie” uzyskał dostęp do swoich plików i udostępnił je przez Internet. Stwierdziła również, że ten przeciek nie spowolni produkcji w grze i planuje wkrótce ujawnić go w bardziej oficjalny sposób.

READ  Wybór Nintendo eShop – maj 2022