3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

16 Harry Styles Home of Harry Behind The Scenes Fakty

16 Harry Styles Home of Harry Behind The Scenes Fakty

Tytuł Dom Harry’ego Zainspirowany albumem Haruomi Hosono z 1973 roku, Dom Hosono. „Kiedy wziąłem ten tytuł [and] Umieść to w utworach, które tworzyliśmy, po prostu wydawało się, że nabrało to zupełnie nowego znaczenia” – powiedział Harry Styles.

Harry Styles wydał 20 maja swój trzeci album, zatytułowany Dom Harry’ego.

Album jest pełen piosenek o przebudzeniu, miłości, zamieszaniu i radości, a fani zapamiętali już do nich wszystkie teksty.

Chociaż Harry Styles jest znany z tego, że jest osobą prywatną, promuje album w takich sklepach jak Apple Music, NPR i Better Homes and Gardens i szczegółowo omawia tworzenie swojego trzeciego albumu studyjnego.

Oto kilka interesujących zakulisowych faktów na temat Dom Harry’ego Co wiemy do tej pory:

1.

W wywiadzie dla NPR Harry Styles ujawnił, że napisał „muzykę dla restauracji sushi” po wysłuchaniu jednej ze swoich starych piosenek w restauracji sushi. „Byłem w restauracji sushi w Los Angeles z moim producentem i jedna z naszych piosenek pochodzi z [Fine Line]I powiedziałem: „To naprawdę dziwna muzyka dla restauracji sushi”, „Styles Powiedziała. A potem pomyślałem: „Och, to będzie naprawdę fajny tytuł albumu”, a kiedy zaczął tworzyć piosenki, powiedziałem: „Muzyka dla restauracji sushi.

2.

Siódmy utwór włączony Dom Harry’ego„Matilda” jest inspirowana słynną postacią Roalda Dahla, Matylda Piołun. Styles powiedział: „To był element przebrania, który zamierzaliśmy ukryć [the song as] Jeśli rozmawiasz z Matyldą teraz, kiedy jest dorosła, nadużywana przez swoją rodzinę. Jak będziesz z nią rozmawiać? Czasami musisz czuć się winny. Myślę, że masz prawo chronić przestrzeń wokół siebie, chronić siebie i dbać o siebie. „Matylda” wiele dla mnie znaczy – to był moment, w którym nie mogłam znaleźć cudzego doświadczenia na mój temat. Chce ich tylko uspokoić, że słucham”.

Sony Pictures / Columbia / Erskine / Uruchomienie Via إطلاق youtube.com

3.

Następnie powiedział, jak bardzo lubi pisać.Matylda, „zwłaszcza, że ​​nie chodzi o jego własne doświadczenia życiowe”. Podoba mi się, że to była ta osobista historia dla mnie, o kimś innym i możliwość powiedzenia: „To jest ważniejsze ode mnie tylko w tworzeniu muzyki o sobie – ponieważ myślę, że może to znaczyć dla ciebie więcej i dużo więcej ludzi”. Kiedy grał Matyldę dla dwojga swoich przyjaciół, płakali, a on pomyślał: „To jest coś, na co trzeba uważać”.

4.

„As It Was”, pierwszy główny singiel Styles z Dom Harry’egoMa 136 milionów wyświetleń youtube Ponad 507 milionów strumieni spotify. Stało się wirusową sensacją TIK Tok Nie bez powodu użytkownicy kompilują filmy i zdjęcia swojego rozwoju osobistego wraz z piosenką. W wywiadzie dla NPR, Styles otwarty Prawdziwe znaczenie ogromnego hitu. „Myślę, że” niejako „jest to odwrócenie się i zatracenie siebie, odnalezienie siebie, przyjęcie faktu, że życie uderza w ciebie w różnych momentach, gdy [don’t] „Spodziewasz się tego”, powiedział. „Wiesz – zmiana jest przerażająca”.

5.

I wystarczająco zabawne (przerażające), Harry Styles powiedział Zane’owi Lowe’owi podczas wywiadu w Apple Music, że było „prawie takie, jakie było”. Nie zawarte w albumie. „Pamiętam, że grałem kilka piosenek [CEO of Sony Music] Rob Stringer, kiedy zbliżyłem się do uczucia [Harry’s House] Gdzieś uderzało, a „As It Was” było ostatnią piosenką, którą zagrałem jako część dodanej grupy. Pomyślałem: „Nie wiem, czy to strzeli, czy coś”. Ten rodzaj niepewności jest zawsze lepszy”.

Kolumbia / Erskine

on jest też otwarty Dla Lowe, że „Wydanie pierwszej piosenki z tego albumu było zdecydowanie najbardziej relaksujące, jakie kiedykolwiek czułem. Nie czuję już, że moje ogólne szczęście zależy od tego, czy piosenka wyjdzie [up] albo idź [down]. „

6.

Tytuł Dom Harry’ego Zainspirowany albumem Haruomi Hosono z 1973 r. Dom Hosono. style Powiedzieć Zayn Lowe: „Kiedy wziąłem ten pseudonim [and] Umieść to w piosenkach, które tworzyliśmy, i poczułem, że nabrał tego zupełnie nowego znaczenia. Chodziło o: „Cóż, wyobraź sobie, że to dzień w moim domu – przez co przechodzę? Dzień w mojej głowie – do czego zmierzam?” Jeśli chodzi o pisanie i produkcję muzyki, Style znane są z czerpania inspiracji od jego ulubionych artystów z lat 70., takich jak Joni Mitchellwięc nic dziwnego, że Haruomi Hosono wpłynęła na pseudonim Dom Harry’ego.

Bellwood / King / Vivid Sound / Columbia / Erskine

Początkowo Styles chciał tytuł Dom Harry’ego Musi być rozumiany dosłownie, bez żadnego alternatywnego znaczenia. „W duchu czego Dom Harry’ego O, to było trochę dosłowne – było bardzo na nosie. Chciałem zrobić audio EP-kę i mieć to wszystko w swoim domu i sprawić, by było naprawdę intymne” Powiedziała. Zmieniło to koncepcję albumu, gdy nagrywanie rozpoczęło się w wielu studiach podczas pandemii i utrzymywało się pod wpływem Hosono.

7.

Styles napisała swoją pierwszą piosenkę Dom Harry’ego To było „Rozmowa późno w nocy. „Kiedy on i jego autorzy piosenek, producenci i zespół przenieśli się do Shangri-La Studios w Malibu, Styles i Kid Harpoon zaczęli pisać pierwszego dnia”. Był jeden moment, w którym czułem się, jakby było kilka piosenek, które zrobiliśmy z rzędu, w których brzmiało: „Nie wiem, czy to jest dobre, czy złe, ale naprawdę to lubię” – powiedział.[Kid Harpoon and I got] Tam wcześnie napisaliśmy „Late Night Talk”. Myślę, że robiąc to, musimy po prostu zrobić resztę albumu w stylu: „Mamy to”.

8.

W wywiadzie dla Better Homes and Gardens udał się do szczegóły o robieniu Dom Harry’ego I głębię epidemii w jego myśleniu i procesie twórczym. „Myślę, że każdy miał wspaniały moment autorefleksji [during the pandemic]Wiele spojrzeń w pępku. „I nie wiem, czy jest coś więcej niż tylko tworzenie albumu”. Jeśli chodzi o ogólną koncepcję albumu, wyjaśnił: „Zdajesz sobie sprawę, że to poczucie domu nie jest czymś, co dostajesz z domu – jest to coś w środku. Zdajesz sobie z tego sprawę, gdy zatrzymasz się na chwilę”.

9.

Podczas rejestracji Dom Harry’egostyle Zrób sobie przerwę niż słuchanie muzyki popularnej i skupianie się na innych gatunkach. „Zacząłem słuchać klasycznego materiału i instrumentów muzycznych” – powiedział. Opis nagrania Cienka linia jako „Keeping Things Safe”, ale na swoim trzecim albumie chciał wyjść ze swojej strefy komfortu. Styles powiedział, że muzyka instrumentalna bardzo wpłynęła na ten album i pozwoliła mu eksperymentować z instrumentami, a nie tylko śpiewać. „Myślę, że fajnie jest tego słuchać [jazz pianist and composer] Bill Evans [composer] Samuel Barber i jezioro łabędzie„Czuję, że możesz wskazywać rzeczy na podstawie uczuć, które wywołują” – powiedział.

Kevin Mazur / David Redfern / Bateman / Getty Images

10.

W ciągu ostatniego tygodnia Cienka linia Sesje nagraniowe Harry Styles i jego zespół nagrali w ostatniej chwili takie utwory jak „Treat People with Kindness” i „Adore You”. Po ukończeniu „Lights Up”, Harry zaczął pisać „Boyfriends”, ponieważ chciał mniej intensywnego dźwięku („Boyfriends” ostatecznie skończył jako Dom Harry’ego). „Czułem się, jakby była wersja, w której przygotowujemy ten album do umieszczenia na tym albumie”. Powiedziała. „Myślę, że było coś, w czym czułem, że zamierza spędzić czas, więc nie spieszmy się”. Style wykonały to po raz pierwszy w Coachella W 2022, gdy tłum zamilkł, czepiając się każdego jego słowa. Na albumie wokalista i autor tekstów Ben Harper grał na gitarze, co naturalnie spowodowało obsesję Styles.

Kevin Mazur/Getty Images dla ABA

11.

Gdy po półtorarocznym opóźnieniu wyruszył w trasę Love on Tour w 2021 roku, już skończył nagrywanie Dom Harry’ego. „Skończyłem ten album i musiałem zagrać [Fine Line] Piosenki z wiedzą, co będzie dalej”, on Powiedziała. „Czułem się, jakbym miał jakiś sekret przez cały czas!” Styles określił swoją przerwę podczas pandemii jako korzystny, ponieważ nie był w trasie – nie czuł się przytłoczony i był w stanie skupić się na jakości i brzmieniu swoich piosenek. „Myślałem [recording Harry’s House] Na przykład: „Gdybym zapytał kogoś, czy mógłby cofnąć się do czasów, kiedy czuli się komfortowo komponując muzykę, czy nagrałby kolejny album lub wyruszył w kolejną trasę?” I czuję, że wszyscy wezmą kolejny album – [it’s a] Moment, w którym czuję, że mogę swobodnie tworzyć rzeczy i czuję się naprawdę dobrze z tym, co robię”.

12.

Style i ekipa ciągnął całą noc? Aby zakończyć nagrywanie piątego utworu na albumie „Daylight”. „Światło dzienne” brzmiało tak: „Musimy znaleźć sposób, by nie zasnąć i zakończyć to, ponieważ jeśli wszyscy pójdziemy spać, [isn’t] skręci [the way we want it to]”,” Powiedział. „Włączyliśmy to.” Po zakończeniu nagrywania Styles ujawnił, że wszyscy „poszli na plażę”, gdy świeciło słońce. Na koniec powiedział: „Czułem się dobrze, że już z tym skończyliśmy” [overnight]. „

13.

i dalej Pokaz Howarda SternaPowstrzymaj plotkę, że „Daylight” dotyczy jego byłej dziewczyny, Taylor Swift. O albumie Swift 2019 kochanek, ma również utwór zatytułowany „Daylight” (to wywołało ogromną rozmowę między fanami Styles i Swift). style Powiedzieć Stern: „Wiesz, chciałbym ci powiedzieć, że jesteś na miejscu, ale tak nie jest – zawsze będziemy się zastanawiać”.

David Krieger / Getty Images

14.

Style są mu opisane Proces pisania piosenek Skomplikowane – zwykle odczuwa zwątpienie, strach i radość, gdy dochodzi do zakończenia brzmienia swojej muzyki. Powiedział: „Piosenki, kiedy je pisałem, sprawiły, że poczułem się bardzo nieswojo, ponieważ powiedziałem: 'Nie wiem, co to jest, nie wiem’”. Nie mogę powiedzieć, czy mi się podobają. lub nienawidzę – to po prostu, powiedzmy, najlepsze miejsce do komponowania muzyki. ”

15.

Ostatni utwór na płycie,miłość mojego życiaDosłownie o domu Harry’ego: Anglii. Zawsze chciałem napisać piosenkę o domu i miłości do Anglii i zawsze ciężko jest się obejść bez ciebie [jokingly waving the UK flag], „Powiedział.” Ale dla mnie „Love of My Life” było zdecydowanie najstraszniejszą piosenką od dłuższego czasu, ponieważ jest tak naga – jest tak rozproszona. „

16.

A podczas nagrywania Dom Harry’egoStyle potwierdziły, że tak było najbardziej wolny Nigdy tego nie poczuł podczas pisania muzyki, w przeciwieństwie do swojego pierwszego albumu, Harry’ego Stilesa (2017), jego drugi album, Cienka linia (2019). „Nie czuję, że moje życie się skończy, jeśli ten album nie odniesie komercyjnego sukcesu” – powiedział. „Chcę po prostu robić rzeczy, które są właściwe, które są zabawne w procesie – z których będę mógł być dumny przez długi czas. Aby moi przyjaciele mogli być dumni, moja rodzina może być dumna, że ​​dzieci będą dumne być dumnym z jednego dnia.”

READ  Mam nadzieję, że Will Smith i Chris Rock „dopasują się”