Początek projektu scenografii

Początek projektu scenografii

Jednym z lepszych przykładów współpracy na zasadzie „od projektu do efektu” jest „Prix Galien”. Współpraca z agencją rozpoczęła się jeszcze na długo przed tym, jak miejsce miało samo wydarzenie. Na początku zaczęły powstawać pierwsze rysunki. Następnie przyszła kolej na wizualizacje. Wreszcie zaczęliśmy wprowadzać niezbędne zmiany, czego przecież nie da się uniknąć. Następnie stworzyliśmy finalny projekt, którego nieodłącznym elementem stała się wizualizacja, dzięki której klient może zobaczyć to, co zostanie stworzone.

Z całą pewnością jest to doskonałe rozwiązanie, które cieszy się wielkim uznaniem klientów. Model współpracy o opisanym wyżej przebiegu to diametralna zmiana spojrzenia na tworzenie scenografii. Warto jednocześnie dodać, że tworzenie tego rodzaju dekorów wcale nie musi nas kosztować drożej niż tradycyjna scenografia, do wykonania której wykorzystuje się takie materiały, jak drewno, plexa oraz tafta! Nieprawdopodobne? A jednak możliwe! Z całą pewnością jest to jedna z większych zalet takiego rozwiązania, która przemawia na jego korzyść i sprawia, że cieszy się ono ogromną popularnością. Ciekawą scenografię jesteśmy w stanie zaprojektować, ograniczając istotnie zużycie niezbędnych materiałów o charakterze jednorazowy oraz znając przynajmniej przybliżony budżet i założenia. Tworząc scenografię, wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia multimedialne: technologie, które dzisiaj uważane są za najnowsze. Do tego dochodzą najnowsze osiągnięcia oświetleniowe. Scenografia może być przeznaczone na wielką galę, jak i naprawdę malutki event. Wszystko w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z takiej usługi. Tym, co charakteryzuje tworzenie projektów przez nas, to przede wszystkim wspólna, zespołowa praca. Jesteśmy gronem osób, którzy nie bronią się przed swoimi wizjami i pomysłami: nie zamykamy się na to, co proponują poszczególni członkowie zespołu. Finalna koncepcja, która powstaje, to bardzo często efekt pracy całej agencji, pracujących dla nas projektantów. Nieraz również sam klient ma swój wkład w powstały projekt.

Pozwala mu to poczuć się dumnie, a jednocześnie mieć realny wpływ na to, co jest dla niego realizowane. Dzięki temu projekt idealnie spełnia jego oczekiwania i potrzeby. Zmianie ulega jeszcze jedna istotna zwłaszcza z punktu widzenia pracowników cecha: komfort pracy, który sprawia, że jeszcze bardziej chce się nam pracować. Uważamy, że prawdą jest powiedzenie „Obraz wart jest tysiąca słów”. Jesteśmy świetni w realizacji tego, co udało się nam narysować.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *