Innowacyjna technologia w Pizza hut

Innowacyjna technologia w Pizza hut

Nowoczesna technologia na stałe wkroczy do Pizza Hut Chaotic Moon Studios. Ta międzynarodowa sieć restauracji wykonała kolejny krok do przodu w rozwoju swoich usług i dopasowania do potrzeb klientów. Postanowiono tutaj wykorzystać światowy trend zabawy z nowinkami technicznymi i zlecono znanej agencji reklamowej opracowanie nowatorskiego projektu interaktywnego stołu. Ideą tego pomysłu jest stworzenie przed Klientem wizji graficznej przygotowanego specjalnie dla niego posiłku, i to już na etapie składania zamówienia.

Niejedna osoba przeglądając menu, zastanawia się jakiej wielkości pizzę zamówić i jak będzie ona wyglądała. Interaktywny stół pokaże nam rzeczywistą wielkość pizzy, pozwoli zdecydować na ile części ją podzielić, swobodnie będziemy mogli dobierać składniki według upodobań, a nawet ułożyć je na cieście dokładnie tak jak lubimy. Będzie to możliwe ponieważ blat stołu przy którym usiądziemy stanie się zarazem ekranem dotykowym na którym zakodujemy wszystko to, co właśnie mamy ochotę zjeść. Specjalny program będzie kierował Klientów przez kolejne etapy składania zamówienia, pokazując wszystkie opcje i kombinacje składników i ciast, dając im przy tym każdemu pełną kontrolę nad swoim wyborem. Sami będziemy decydować co i w jakiej ilości będzie podane w naszej pizzy, mając w tym samym czasie przed sobą pełny, graficzny obraz tego co zamawiamy. Zobaczymy dokładnie co zamówiliśmy aby później porównać zamówienie z tym co otrzymaliśmy w rzeczywistości. Czas oczekiwania na posiłek zostanie ciekawie wykorzystany ponieważ będzie można zamienić blat stołu w strefę gier planszowych. Gry i zabawy ubarwią nam chwile spędzone w restauracji. Spodoba się to wielu osobom przychodzącym do pizzerii z dziećmi. Małym klientom zazwyczaj brakuje cierpliwości do spokojnego czekania na posiłek w restauracji, co jest przywilejem ich wieku, więc i o tym pomyślała Pizza Hut. Nie tylko najmłodsi będą uszczęśliwieni nowym projektem, ale prawdopodobnie także sporo młodych ludzi którzy wracają do zabaw grami planszowymi z czasów dzieciństwa. Pizza Hut planuje też wprowadzenie udogodnienia przy płatnościach. Uregulowanie rachunku będzie możliwe poprzez płatności aplikacją NFC, którą możemy zainstalować w każdym smartfonie.

Pizza Hut jako jedna z nielicznych sieci restauracji na świecie wprowadziła już jakiś czas temu możliwość płatności poprzez Kinect i Xboxa, i był to znaczny progres w stosunku do konkurencji. Cały zamysł nowego projektu ze stołem interaktywnym bardzo spodobał się społeczności międzynarodowej, miejmy więc nadzieję że i tym razem Pizza Hut wprowadzi nowe pomysły szybko w życie.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *